ŠEIMOS ŠVENTĖ

Tradiciškai kiekvieną pavasarį daugumoje ikimokyklinio ugdymo grupių vyksta šeimos šventės.  Gegužės 17 dieną „Bitučių“ grupės ugdytiniai kvietė į šventę savo mamas ir tėvelius. Vaikai atsidėkodami už meilę, rūpestį, šilumą, dovanojo gražius posmus, dainas, šokius. Kruopščiai ruoštos dovanėlės ir gražūs žodžiai graudino ir šildė artimųjų širdis…

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja

Dzień Mamy w grupie “Motylki”

Grupa „Motylki” obchodziły uroczystość z okazji Dnia Mamy.

Dzieci w pięknych strojach prezentowały program artystyczny – inscenizacja bajki, wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla kochanych Mam. Były całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Dziękujemy Mamusiom za przybycie i dołączenie się do wspólnych zabaw tanecznych. A także, dziękujemy za współpracę naszej pani Swietłanie Bartoś za wspaniałą muzykę.

 

Loreta Sliżewska

Bożena Baubliene

MES MYLIM KIEKVIENĄ VAIKĄ

…aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas… aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu…  aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą… niekam nevalia manęs mušti… visi vaikai yra svarbūs… aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju… aš turiu teisę žaisti…

Visi vaikai į šį pasaulį ateina nuostabūs ir unikalūs. Auginkime juos su meile ir šiluma, padėkime atsiskleisti gražiausioms jų savybėms, geriausiems gebėjimams bei talentams.

Nors Tarptautinė Vaiko Gynimo diena dar toli, bet Eišiškių lopšelyje – darželyje ji buvo švenčiama gegužės 9 dieną. Šią nuostabią saulėtą dieną sulaukėme svečių, tai –  du linksmi klounai Ruphert ir Rico iš Wielkopolski. Taip pat su vaikučiais praleisti laiką atėjo ir jų tėveliai, seneliai.

Klounai tikrai buvo pasiruošę šventei, darželio – lopšelio kieme buvo pastatytos dekoracijos. Kaip linksma ir smagu buvo vaikams: jie šoko, dainavo, žaidė…

Klounai už dalyvavimą žaidimuose, šokiuose dalino vaikams „stebuklingas“ kepurėles, švilpukus, akinius.

Smagu matyti linksmą, besišypsantį, laimingą vaiką, tokius mes juos matėme šventės pabaigoje.

Dėkojame tėveliams, kurie prisidėjo prie šventės 🙂

Miela mūsų mama, esi tarsi saulė,

Tavo veidas šviečia lyg ryto rasa.

Ir pati geriausia visame pasaulyje,
Nes šioj žemėj tiktai viena.
„Burundukų“ grupės auklėtiniai  dovanojo savo mieliems tėveliams šventę.
Auklėtojos Aksana Voiničienė ir Stanislava Šarkovskaja

GRAŽINU IR PUOŠIU SAVO MIESTĄ

Kiekvienais metais savo išaugintomis gėlėmis puošiame Eišiškių lopšelio – darželio „Žiburėlis” teritoriją. Šiais metais pedagogų, ugdytinių ir darbuotojų rūpestingo darbo dėka gėlių užauginome tiek, kad jų užteko ne tik patiems, bet jų liko ir Eišiškių miesteliui papuošti.

Gegužės 8 dieną, šaltas rytas neišgąsdino talkininkų: Eišiškių lopšelio – darželio pedagogės Rima Brozovskaja, Loreta Bogdanovič, Jolanta Grinevič, logopedė Dorota Verseckienė, pavaduotoja ūkio reikalams Jolanta Saldiun, ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Liucija Grigorovič kartu su ugdytiniais ir jų tėveliais vykdė akciją „Gražinu ir puošiu savo miestą“ – sodinome gėles miesto centre, prie seniūnijos, parke. Mums į talką atskubėjo bendruomenės nariai. Jie prinešė žemių ir jau šviečiant saulei visi kartu sodinome gėles, vaikučiai jas laistė.

Tai pirma akcija, kurioje gėlėmis ir darbu puošėme savo miestą. Baigę darbą buvome patenkinti, kad žydinčios gėlės džiugins gyventojus ir pravažiuojančius žmones.

NORIME DAR KARTELĮ PADĖKOTI ŠAUNIEMS MŪSŲ UGDYTINIŲ TĖVELIAMS UŽ PAGALBĄ !  AČIŪ !

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja

Tarptautinis piešinių konkursas „Saugus miestas vaiko akimis“

Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog mūsų pedagogės Rima Brozovskaja, Jolanta Grinevič su savo ugdytinėmis Milana Versockyte ir Eliza Gotoveckyte yra tarptautinio piešinių konkurso „Saugus miestas vaiko akimis“, kurį organizavo Vilniaus apskrities vyriausiojo komisariato Kelių policijos valdyba, Vilniaus lopšelis-darželis „Ozas“ ir „Švietimo ekspertai“, nugalėtojų tarpe. Ugdytinės, lydimos auklėtojų ir tėvelių svečiavosi Vilniaus aps. VKP kelių policijos valdybos komisariate „Saugaus eismo mokymo klasėje“ bei buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis ir diplomais.

Burundukų ir Žemuogėlių grupėse balandžio 25 dieną buvo pravesta šventė vaikams „Pražydo pirmosios gėlytės“. Šventės metu vaikučiai patyrė daug džiaugsmo, gražių emocijų ir geros nuotaikos vedini išsiskirstė į grupes.

                                               Šventę parengė ikimokyklinio ugdymo mokytojos:
Aksana Voiničienė
Stanislava Šarkovskaja
Božena Baublienė

Sporto šaka – FUTBOLAS! Sugrąžinkime vaikus į stadionus!

Saulėtą penktadienį  Eišiškių lopšelio-darželio “Bitučių”, “Nykštukų” ir “Baravykų” grupės vaikams buvo neįprasta diena.  Šių grupių vaikai vyko į miesto futbolo aikštę. Ten susirinkusius vaikus pasitiko futbolo treneris Jonas Petrauskas ir  mūsų auklėtinio Artūro Sankovskio tėtis, kūno kultūros mokytojas, Ivan Sankovskij.  Priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ ir “Nykštukų” grupės ugdytiniams parodė,   kaip atlikti apšilimą prieš futbolą – visi kartu atlikome įvairius pratimus, žaidėme įvairias estafetes. Po bendro apšilimo, prasidėjo futboliuko rungtynės, kurioms teisėjavo Ivan Sankovskij. Varžybų metu mažieji futbolininkai atskleidė savo  gebėjimus, varžydamiesi tarpusavyje. “Baravykų” grupės ugdytiniai buvo sirgaliais. Varžybų metu emocijos liejosi tiek iš sirgalių, tiek iš žaidėjų. Laimėjo – DRAUGYSTĖ. Vaikai buvo apdovanoti medaliais. Džiaugiamės, kad toks užsiėmimas suteikė galimybę  vaikų fizinę veiklą organizuoti labai įvairiai, išradingai, patraukliai vaikams. Tikimės, kad  vaikams atsiras ir išliks poreikis ir pomėgis sportuoti visą gyvenimą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja

Grupa „Poziomeczki“ zorganizowała wystawę Wielkanocną. Do udziału byli zaproszeni rodzice. Wystawa wprowadza nas w atmosferę zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. To czas nadziei i zmiany na lepsze. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się do tej wystawy.

Wychowawczynie Bożena Baublienė, Jadwiga Juszyńska

Eišiškių lopšelis – darželis „Žiburėlis“ prisijungė prie  „Sveikatiados iššūkio – saldintą gėrimą keičiu į vandenį“. Šiame iššūkyje dalyvavo „Drugelių“ ir „Baravykų“grupės vaikai. Auklėtojos aiškino kas yra vanduo, kam vanduo yra reikalingas, kuo jis svarbus,kiek jo reikia gerti ir kodėl naudinga saldintą gėrimą pakeisti tyru vandeniu. Vaikai patys gamino gėrimus, kuriuos pagardino žaliąja citrina, citrina, apelsinu, juodaisiais ir raudonaisiais serbentais, braškėmis, avietėmis ir mėtų lapeliais. Rinkome skaniausią gėrimą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Loreta Sliževska, Jolanta Grinevič

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH „MOJA ULUBIONA BAJKA“

W holu naszego przedszkola możemy podziwiać prace plastyczne z międzynarodowej wystawy „Moja ulubiona bajka”. Wystawa skierowana była do przedszkolaków z Polski, Białorusi i Litwy. Zadaniem dzieci było przedstawić swoją ulubioną postać różnymi technikami.  Na wystawę wpłynęło mnóstwo kolorowych i pomysłowych  prac z 26 placówek. Wszystkie były wykonane ciekawie i bardzo starannie.

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w naszej wystawie.

                                                                                     Dyrektor Halina Antropik

                                                                                     Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka

Mūsų ugdymo įstaigoje yra eksponuojami tarptautinės parodos „Mano mylimiausia pasaka“ darbai, kurie mus pasiekė iš Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos ugdymo įstaigų. Dėkojame dalyviams, kurie pasidalino savo puikiomis pasakų iliustracijomis.

Pavasarį atšilus orams, bundant gamtai, mažieji mūsų grupės talkininkai padėjo susitvarkyti savo aikštelę, prie mažylių prisijungė ir kelios mamytės. Švarioje ir saugioje aplinkoje vaikučiai augs sveiki ir linksmi.

Dėkojame atėjusioms mamytėms už pagalbą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aksana Voiničienė

1 2 20 21