Kaziuko mugė mūsų darželyje

[supsystic-gallery id=93 position=center] Pirmąją kalendorinio pavasario dieną – kovo 1 d. – mūsų ugdymo įstaigoje vyko Kaziuko mugė, kurią organizavo auklėtojos Rima Brozovskaja, Aksana Voiničienė, Lilijana Beliavska ir Jolanta Grinevič.

Darželio auklėtojos nuotaikingai pakvietė visus į „Kaziuko mugę. Vaikučiai atėję su tėveliais savarankiškai pasirinko, ką pirkti ir už tai susimokėjo patys. Kiekvienas skubėjo įsigyti sau ir savo artimiesiems lauktuvių. Šventinėje prekyboje atsiskleidė ne tik auklėtojų, bet ir mamyčių verslumo savybės, kūrybiškumas ir iniciatyvumas. Dėkojame visiems, kas apsilankė mūsų mugėje.

Auklėtoja Aksana Voiničienė

KAZIUKI W PRZEDSZKOLU

W pierwszy wiosenny czwartek – 1 marca, wychowawczynie Lilijana Bielawska, Aksana Woiniczienie, Rima Brozovskaja oraz Jolanta Griniewicz zorganizowały „Kaziuki“ w naszym przedszkolu. Na stoiskach był bogaty wybór rękodzieła: wielkanocne palmy, wiązane upiększenia, własnoręcznie wykonane szkatułki oraz najsmaczniejsze pieczywo domowe. Było tu wszystko jak na prawdziwym kiermaszu.

„Kaziuki“ – to zabawa z dobrą kiermaszową muzyką, która dostarczyła wszystkim wiele dobrych i miłych wrażeń.

Wychowawczyni Lilijana Bielawska