Vaikai sveikino savo senelius

Švęsti niekada nevėlu…. Todėl, kad šiemet virusai atakavo mūsų vaikus visą sausį ir vasarį, tradicinę Senelių dieną mes galėjome organizuoti tik kovo pradžioje. Norėdami atsidėkoti močiutėms ir seneliams už jų rūpestį ir meilę, grupė “Bitutės” paruošė iškilmingą koncertą, kurio metu ne tik deklamavo eilėraščius, šoko bei dainavo, bet ir pagrojo melodiją “Du gaideliai” varpeliais. Didele staigmena žiūrovams buvo muzikinis scenos vaizdelis, kur berniukai persirengė senutėmis ir prajuokino visus savo vaidinimu bei šokiais. Daug džiaugsmo vaikams suteikė žaidimai kartu su seneliais ir močiutėmis. Netrūko juoko, šypsenų ir šiltų apsikabinimų. Anūkai spindėjo laime, o seneliai buvo pilni pasididžiavimo už savo anūkus. Tikimės, kad šventinis koncertas ilgai dar išliks prisiminimuose, o anūkai džiugins savo senelius kiekvieną dieną.

Auklėtoja metodininkė Natalja Sokolova