„Z SERCA PŁYNĄCE POZDROWIENIA DLA LITWY“ „MAŽOJ ŠIRDELĖJ – LIETUVAI DAINELĖ“

13 marca dziewczynki z grupy „Poziomeczki“ miały występ w wileńskim przedszkolu „Justinukas“, w którym odbyła się wielekulturowa muzyczno-edukacyjna impreza „W małym sercu – piosenka Litwie“.

Każdy z uczestników przybył w odpowiednim stroju ludowym. Główną ideą imprezy było przekazać przedszkolakom wartość, jaką niesie wielokulturowość.

Po powrocie dziewczynki chętnie dzieliły się swoimi wrażeniami. Impreza była wspaniałą okazją nie tylko do poznania różnych kultur, ale również próbą integracji, zrozumienia  i życzliwości.

Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka

Kovo 13 d. gr. „Žemuogėlės“ ugdytinės dalyvavo Vilniaus apskrities ikimokyklinio ugdymo įstaigų daugiakultūriniame muzikiniame-edukaciniame renginyje „Mažoj širdelej – Lietuvai dainelė“.

Šio renginio tikslas – pasveikinti Lietuvą Nepriklausomybės dienos atkūrimo progą, skatinti pagarbą, meilę šalia gyvenantiems tautinių mažumų atstovams, kurie kalba rusiškai, lenkiškai bei kitomis kalbomis. Susirinkę vaikų kolektyvai buvo pasipuošę savo tautiniais kostiumais ir dainavo dainelės savo gimtąją kalba, šoko šokius.