SPORTAVOME EIŠIŠKIŲ A. RATKEVIČIAUS SPORTO MOKYKLOJE

Šiandien, balandžio 12 dieną, mūsų darželio „Bitučių“, „Nykštukų“ ir „Žemuogėlių“ grupių ugdytiniai buvo pakviesti į Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklą. Treneriai buvo paruošę daug įdomių estafečių, rungčių, žaidimų.

Kiekvienas vaikas galėjo išbandyti savo fizines jėgas, taiklumą, miklumą,  judrumą. Vaikai buvo labai aktyvūs, noriai dalyvavo visose rungtyse, žaidimuose, estafetėse.

Taip pat aplankėme stalo teniso salę, kur trenerė buvo parengusi įvairių žaidimų, užduočių su teniso kamuoliukais ir balionais, taip pat supažindino vaikus su žaidimo taisyklėmis. Vaikai pabandė žaisti stalo tenisą.

Į darželį grįžome kupini geros nuotaikos, patenkinti ir laimingi.

Auklėtoja Rima Brozovskaja

Na zaproszenie szkoły sportowej A. Ratkiewicza w Ejszyszkach 12 kwietnia odbyły się zawody sportowe dla dzieci z grup “Krasnoludki”, “Poziomeczki” i “Pszczółki”. Konkurencje sportowe przygotowali trenerzy ze szkoły sportowej. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach: biegały, rzucały piłeczki do celu, brały udział w sztafetach, grały w tenisa stołowego. Liczyła się radość i dobry humor, a także fakt, że dzieci mogli brać udział w sportowej zabawie z innymi koleżankami i kolegami.
Na zakończenie wszystkie przedszkolaki otrzymały słodkie nagrody.
Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę sportową i liczymy na dalszą współpracę.

Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka