Gr. „Bitutės“ vaikai mokosi savarankiškai apsipirkti

Po temos “Pinigai” nagrinėjimo grupėje nusprendėme su vaikais apsipirkti parduotuvėje. Ketvirtadienį apsilankėme Eišiškių prekybos centre Norfa ir mokėmės apsipirkti: mandagiai bendrauti su pardavėja kasininke, rinktis prekes, atpažinti skaičius kainose. Pagrindinis apsilankymo parduotuvėje tikslas buvo – apsipirkti ne daugiau kaip už 1 eurą. Ką gi vaikai išsirinko ir nusipirko? Ogi mes radome ir gražių dantų šepetukų, ir vaikiškos dantų pastos, ir rašiklių, ir sąsiuvinių, ir sąsiuvinių dėklų, ir nedidelius konstruktorius bei kitus žaisliukus, kurių kainos buvo iki 1 euro. Tikimės, kad vaikai po išvykos į parduotuvę dabar žinos, kad nuėję į parduotuvę, jie už kišenpinigius gali nusipirkti ne tik saldumynus, bet ir naudingesnius daiktus.

Auklėtojos Rima Brozovskaja ir Natalja Sokolova