WYJAZD PRZEDSZKOLAKÓW NA BASEN DO WARENY

27 kwietnia w ramach realizacji projektu „Woda” odbył się długo oczekiwany wyjazd na basen. Wszystkie dzieci z grupy“ Poziomeczki” wyposażone w kolorowe stroje kąpielowe oraz wszelaki akcesoria – rękawki, koła, piłki – bardzo aktywnie spędziły miłe chwile w wodzie u boku swoich opiekunów, rodziców i oczywiście ratowników pływalni. Dla niektórych przedszkolaków był to pierwszy w życiu pobyt na basenie. Zarówno stali bywalcy, jak i nowicjusze chętnie chlapali wodą oraz – co bardzo ważne – rozwijali swój talent pływacki. Ćwiczenia na basenie to wspaniała metoda poprawiająca sprawność fizyczną dziecka,  promująca zdrowy styl życia.

W drodze powrotnej wszyscy dzielili się  wrażeniami, a czas wspólnie spędzony na pływalni  był świetną zabawą dla wszystkich uczestników.

Wychowawczynie Jadwiga Juszyńska i Loreta Sliżewska