TĖVELIŲ ŠVENTĖ

Mama ir tėtis pasaulio atžvilgiu yra tik žmonės, bet vaikui jie yra visas pasaulis. Grupės “Bitutės” vaikai gegužės 24 d. padovanojo savo dainas, šokius, eilėraščius ir šypsenas savo brangioms mamytėms ir mylimiems tėveliams. Mamos ir tėčiai turėjo progą dar kartą pasididžiuoti savo atžalomis, pasidžiaugti jų talentais, jų meilumu ir “džiaugsmo kupinom akim”. MamyČių ir tėvelių dienai vaikai paruošė dar ir pasakos “Peliukų bėda” inscenizaciją, o auklėtojos pralinksmino visus žaidimais. Kaip nekantriai “Bitutės” laukė šios dienos, kad galėtų parodyti brangiems tėveliams savo koncertėlį. Džiaugiamės, kad galėjome suteikti tiek pozityvių emocijų vaikams ir jų tėveliams, ir tikimės, kad šis koncertas dar ilgai visiems išliks atmintyje.

Auklėtojos Natalja Sokolova ir Rima Brozovskaja