DZIEŃ RODZINY

 

„Dzień Rodziny“ to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. Dnia 29 maja grupa „Krasnoludki“ obchodziła wspólne świętowanie – Dzień Rodziny połączony z zakończeniem projektu zdrowotnego „Mleko“. Na zebranych czekała inscenizacja bajeczki „Kozia chatka“ przygotowana przez dzieci w nieznanej dotychczas wersji. Pięknym tańcem, piosenką i wierszem oraz upominkiem dzieci podziękowały swym rodzicom za ich niezmierną miłość i cierpliwość.

       Po części artystycznej odbyła się huczna degustacja produktów nabiału w „wiejskiej zagrodzie“, którą tak twórczo zorganizowali rodzice. Była w zagrodzie „krowa“ i niezbędne narzędzia pracy do wyrobu śmietany i sera (maślanica, kleszcze…), a także mnóstwo wyrobów mlecznych oraz masa wesołych i gościnnych „mleczarek“.

       Niezmiernie jesteśmy wdzięczni rodzicom za ich dobre pomysły, współpracę i za tak wspaniałą imprezę, która sprawiła dzieciom wiele uciech.

                                                                                                                                Wychowawczynie   Galina Buczyńska i Loreta Sliżewska