ZIPIO IŠLEISTUVĖS UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PROGRAMU PRZYJACIELE ZIPPIEGO

Atėjo laikas atsisveikinti su Zipiu. Gegužės 30 d. “Bitutės” ir “Žemuogėlės” grupių vaikai dalyvavo šventėje “Zipio išleistuvės”, kurios metu vaikai pasidalino prisiminimais apie programos įgyvendinimą, papasakojo, ko išmoko,o pabaigoje buvo apdovanoti Zipio diplomais.

Auklėtoja metodininkė Natalja Sokolova

 

Dnia 30 maja w grupie „Poziomeczki“ i „Pszczółki“ odbyła się ceremonia zakończenia programu edukacyjnego „Przyjaciele Zippiego“. Podczas uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wychowawczynie programu Loreta Sliżewska oraz Natalja Sokolowa przypomniały dzieciom, że realizując program uczyły się o uczuciach, o mówieniu i słuchaniu, o przyjaźni, o rozwiazywaniu konfliktów, o pomaganiu innym i radzeniu sobie w trudnych sytuacjach.

Pamiątkowe zdjęcia uwieczniły ciekawe spotkania, które z pewnością będą niezapomniane.

Wychowawczyni Loreta Sliżewska