ŠEIMOS ŠVENTĖ „OBUOLIUKŲ“ GRUPĖJE

Grupė ,,Obuoliukai“ gegužės 30 d. organizavo ,,Šeimos popietę“, skirtą artimiesiems, brangiausiems, šeimos nariams: mamai, tėčiui, močiutei, seneliui ir vaikui.  Šia švente siekiama skatinti grupės šeimas kartu turiningai leisti laisvalaikį, stiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį, o taip pat parodyti, ko vaikai išmoko darželyje per visus mokslo metus.

Nepritrūko šventėje ir gražių dainų, eilėraščių, o smagūs šokiai ragino visus pajudėti net ir sėdint ant kėdės. Žaidimai seneliams ir tėvams suteikė galimybę vėl pasijusti vaikais. Smagu dovanoti šeimoms šventę, kai matai tiek daug laimingų veidų, gražių emocijų. Taigi visoms mūsų  šeimoms ne tik šią dieną, bet ir visas ateinančias  siūlome džiaugtis buvimu kartu…  „Kartais užtenka vieno saulės spindulio. Malonaus žodžio. Pasisveikinimo. Glamonės. Šypsenos. Tiek mažai, kad tie, kurie yra šalia mūsų, taptų laimingi.“ (Bruno Ferrero)

                                                                                                                       Vyr. auklėtoja Justyna Lukaševič