AŠ IR APLINK MANE (Sveikatai palankios aplinkos kūrimas)

Vis dažniau mums šypsosi saulutė, gamta nusidažo įvairiausiomis spalvomis, prasideda atostogų ir kelionių metas. Labas, išdykusi, Vasara!

,,Obuoliukų“ grupės vaikai dalyvauja Respublikiniame projekte ,,Sveikata visus metus“. Kiekvieną mėnesį įvykdome naują užduotį, todėl gavę gegužės mėnesio iššūkį „Aš ir aplink mane“ nusprendėme organizuoti tai, ką vaikai mėgstą – piešimą .

Šiuo metu vaikai su auklėtojomis beveik visą laisvą laiką praleidžia lauke. Ten žaidžia, bėgioja, dainuoja, šoka ir žinoma piešia… Visuomet smagu eksperimentuoti ir pamėginti piešti netradiciniais metodais. Šį kartą išbandėme piešimą ant maisto plėvelės. …kad šis piešimas pavyktų ir būtų atliktas mums reikėjo:

– maisto plėvelės;
– guašo ;
– teptukų;
– vandens.

Eksperimentas pavyko, kadangi piešiant ant skirtingų paviršių ir įvairiomis piešimo priemonėmis vaikai visuomet patiria naujų emocijų ir susiduria su netikėtu rezultatu, o ant maisto plėvelės ,,Obuoliukų“ grupės vaikai, tikrai dar nebuvo išbandę. Todėl visada labai smagu atrasti naują dailės techniką.

       Vyr. auklėtoja Justyna Lukaševič