“Uroczystość zakończenia roku szkolnego połączona z Dniem Mamy i Taty oraz pożegnaniem Dzieci idących do szkoły”

 

W dniu 01.06.2018 r. grupa “Poziomeczki” świętkowała Dzień Mamy i Taty. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, przygotowaną przez dzieci, podczas której przedszkolaki zaprezentowały piosenki, recytowały wierszyki, tańczyły i grały na instrumentach. Rodzice nagrodzili występy swoich pociech gromkimi brawami, a one uściskały swoich opiekunków i wręczyły im samodzielnie wykonane upominki.

W tym dniu odbyło się również uroczyste zakończenie roku przedszkolnego ”Pożegnanie Starzaków”. Przedszkolaki z radością prezentowały swoje talenty aktorskie i taneczne ku zadowoleniu i dumie swoich Rodziców. Dopełnieniem uroczystości był piękny polonez w wykonaniu dzieci oraz pożegnalne wiersze i piosenki. Po programie artystycznym nastąpiło wręczenie dzieciom dyplomów ukończenia przedszkola, wspólne zdjęcia i poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Jeszcze raz składamy gorące podziękowania Rodzicom za ciepłe słowa, okazaną pomoc i wsparcie w podejmowanych działaniach, a dzieciom życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i słonecznych wakacji.

 

Wychowawczynie Jadwiga Juszynskaja i LoretaSliżewska