Pasitikime rugsėjį!

Ant rudenėjančio dangaus

Pripieškim saulės spindulių,

Kad nebeliūdintų žmogaus rugsėjo žingsniai,

Ir tikėkim dienų spalvotame fone

bus gera plaukt rudens upe…

Linkime visiems turiningų mokslo metų!

Direktorė Halina Antropik

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Gotovecka

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego pragniemy życzyć Państwu by był on udany i pełen sukcesów. Pragniemy, aby plany i przedsięwzięcia edukacyjne zostały zrealizowane w rozpoczynającym się okresie szkolnym.

Nauczycielom przekazujemy serdeczne pozdrowienia wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą z nimi na co dzień.
Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Ich zaangażowanie w sprawy przedszkola jest cenne i zawsze mile widziane.  Liczymy zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil

spędzonych w naszym przedszkolu!

Dyrektor Halina Antropik

Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka