ŽAIDŽIAME SPALVOMIS

Ne tik rašydami ar skaitydami vis daugiau galime išmokti apie mus supančią aplinką, bet ir labai svarbu kalbėti, pajusti, matyti. Todėl tam pasiekti pasitelkiami eksperimentai.

Spalio 12 d. „Bitučių“ grupės  vaikai  tapo mažaisiais mokslininkais ir tyrinėtojais. Vaikai eksperimentavo su spalvomis. Spalvomis mes ne vien tik grožimės, bet jų spalvingumas mums pakelia nuotaiką, suteikia džiugių akimirkų. Spalvos – svarbiausia priemonė išreikšti emocijoms, ypatingai toms, kurias labai sunku apsakyti.  Maži vaikai pradžioje įsisavina grynas spalvas ir tik palaipsniui pradeda suvokti jų atspalvius.  Žaisdami kūrybiškus žaidimus vaikai pamažu atranda užburiantį spalvų pasaulį. Spalvos – ir jų pažinimas yra šviesiausia vaikystės dalis. Eksperimentų  tikslas  – nusiteikti džiugiai kūrybinei veiklai, tenkinant vaikų poreikį pažinti spalvas ir bendradarbiauti su kitais vaikais. Veiklos metu  aktyviai žaidėme, kūrėme, tyrinėjome spalvas.  Patyrėme naujų įspūdžių, bendravimo džiaugsmo.

Auklėtoja Rima Brozovskaja