Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY

W związku z zakończeniem jesiennych porządków wokół naszego Przedszkola, pragniemy gorąco podziękować rodzicom, którzy pomogli w porządkowaniu placów zabaw. Dziękujemy za aktywny udział w różnorodnych formach współpracy, za Waszą pomoc i zaangażowanie, cieszymy się że zawsze możemy na Was liczyć. Każdy najmniejszy gest pomocy jest cennym darem dla Przedszkola.

W sposób szczególny dziękujęmy wychowawczyniom za zorganizowanie akcji. Jesteśmy bardzo wdzięczni!

Dyrektor Halina Antropik

Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka

Norėtume padėkoti visiems tėveliams ir visoms auklėtojoms, kurie prisidėjo prie darželio teritorijos tvarkymo nuo nukritusių medžių lapų. Ačiū už Jūsų aktyvumą ir pagalbą.