SPALVOTI MAKARONAI

[supsystic-gallery id=228 position=center] Vaikams be galo patinka naujos, nematytos, nedarytos veiklos. Tai gal nudažykime… makaronus? Ir ne šiaip paprastais dažais, o maistiniais! Valgomais! Didelėj vaikų nuostabai būna ir tokių. Makaronai nusidažė gražiausiomis spalvomis – geltoni, raudoni, oranžiniai, žali, mėlyni ir violetiniai. Priešmokyklinukai buvo smalsūs, tyrinėjo, kaip tirpsta dažai vandenyje, kažkam asocijavosi su vulkanu, o kažkam su krentančiomis žvaigždėmis. Mergaitėms buvo įdomu, koks gi raudonų makaronų skonis? Aptarėme, koks galėtų būti kiekvienos spalvos skonis. Tačiau paragavus, pasirodė, jog nėra taip geidžiamo braškių, apelsinų skonio.

Veikla vaikus nustebino bei suteikė teigiamų emocijų, praturtino žodyną. Makaronus išdžiovinome ir iš gautų spalvotų karoliukų pasigaminome gražiausias apyrankes bei pasipuošėme jomis.

Logopedė Dorota Verseckienė