Wystawa fotograficzna „Moje zwierzątko domowe“ cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, wpłynęło mnóstwo ciekawych zdjęć. Wszystkie zdjęcia przepiękne i ukazują przyjaźń, jaka powstała między dziećmi a ich pupilami. Za wszystkie przekazane zdjęcia serdecznie dziękujemy i do zobaczenia w kolejnych spotkaniach konkursowych.

                                                                                            Dyrektor Halina Antropik

                                                                                            Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka

 

Džiaugiamės, jog sulaukėme aktyvaus šeimų dalyvavimo nuotraukų parodoje „Mano augintinis“. Smagu matyti vaikų šypsenas bei gražią, šiltą draugystę su naminiais gyvūnėliais. Dėkojame visiems dalyviams už įamžintas gražias  akimirkas.