MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH „MOJA ULUBIONA BAJKA“

W holu naszego przedszkola możemy podziwiać prace plastyczne z międzynarodowej wystawy „Moja ulubiona bajka”. Wystawa skierowana była do przedszkolaków z Polski, Białorusi i Litwy. Zadaniem dzieci było przedstawić swoją ulubioną postać różnymi technikami.  Na wystawę wpłynęło mnóstwo kolorowych i pomysłowych  prac z 26 placówek. Wszystkie były wykonane ciekawie i bardzo starannie.

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w naszej wystawie.

                                                                                     Dyrektor Halina Antropik

                                                                                     Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka

Mūsų ugdymo įstaigoje yra eksponuojami tarptautinės parodos „Mano mylimiausia pasaka“ darbai, kurie mus pasiekė iš Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos ugdymo įstaigų. Dėkojame dalyviams, kurie pasidalino savo puikiomis pasakų iliustracijomis.