Sporto šaka – FUTBOLAS! Sugrąžinkime vaikus į stadionus!

Saulėtą penktadienį  Eišiškių lopšelio-darželio “Bitučių”, “Nykštukų” ir “Baravykų” grupės vaikams buvo neįprasta diena.  Šių grupių vaikai vyko į miesto futbolo aikštę. Ten susirinkusius vaikus pasitiko futbolo treneris Jonas Petrauskas ir  mūsų auklėtinio Artūro Sankovskio tėtis, kūno kultūros mokytojas, Ivan Sankovskij.  Priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ ir “Nykštukų” grupės ugdytiniams parodė,   kaip atlikti apšilimą prieš futbolą – visi kartu atlikome įvairius pratimus, žaidėme įvairias estafetes. Po bendro apšilimo, prasidėjo futboliuko rungtynės, kurioms teisėjavo Ivan Sankovskij. Varžybų metu mažieji futbolininkai atskleidė savo  gebėjimus, varžydamiesi tarpusavyje. “Baravykų” grupės ugdytiniai buvo sirgaliais. Varžybų metu emocijos liejosi tiek iš sirgalių, tiek iš žaidėjų. Laimėjo – DRAUGYSTĖ. Vaikai buvo apdovanoti medaliais. Džiaugiamės, kad toks užsiėmimas suteikė galimybę  vaikų fizinę veiklą organizuoti labai įvairiai, išradingai, patraukliai vaikams. Tikimės, kad  vaikams atsiras ir išliks poreikis ir pomėgis sportuoti visą gyvenimą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja