GRAŽINU IR PUOŠIU SAVO MIESTĄ

Kiekvienais metais savo išaugintomis gėlėmis puošiame Eišiškių lopšelio – darželio „Žiburėlis” teritoriją. Šiais metais pedagogų, ugdytinių ir darbuotojų rūpestingo darbo dėka gėlių užauginome tiek, kad jų užteko ne tik patiems, bet jų liko ir Eišiškių miesteliui papuošti.

Gegužės 8 dieną, šaltas rytas neišgąsdino talkininkų: Eišiškių lopšelio – darželio pedagogės Rima Brozovskaja, Loreta Bogdanovič, Jolanta Grinevič, logopedė Dorota Verseckienė, pavaduotoja ūkio reikalams Jolanta Saldiun, ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Liucija Grigorovič kartu su ugdytiniais ir jų tėveliais vykdė akciją „Gražinu ir puošiu savo miestą“ – sodinome gėles miesto centre, prie seniūnijos, parke. Mums į talką atskubėjo bendruomenės nariai. Jie prinešė žemių ir jau šviečiant saulei visi kartu sodinome gėles, vaikučiai jas laistė.

Tai pirma akcija, kurioje gėlėmis ir darbu puošėme savo miestą. Baigę darbą buvome patenkinti, kad žydinčios gėlės džiugins gyventojus ir pravažiuojančius žmones.

NORIME DAR KARTELĮ PADĖKOTI ŠAUNIEMS MŪSŲ UGDYTINIŲ TĖVELIAMS UŽ PAGALBĄ !  AČIŪ !

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja