MES MYLIM KIEKVIENĄ VAIKĄ

…aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas… aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu…  aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą… niekam nevalia manęs mušti… visi vaikai yra svarbūs… aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju… aš turiu teisę žaisti…

Visi vaikai į šį pasaulį ateina nuostabūs ir unikalūs. Auginkime juos su meile ir šiluma, padėkime atsiskleisti gražiausioms jų savybėms, geriausiems gebėjimams bei talentams.

Nors Tarptautinė Vaiko Gynimo diena dar toli, bet Eišiškių lopšelyje – darželyje ji buvo švenčiama gegužės 9 dieną. Šią nuostabią saulėtą dieną sulaukėme svečių, tai –  du linksmi klounai Ruphert ir Rico iš Wielkopolski. Taip pat su vaikučiais praleisti laiką atėjo ir jų tėveliai, seneliai.

Klounai tikrai buvo pasiruošę šventei, darželio – lopšelio kieme buvo pastatytos dekoracijos. Kaip linksma ir smagu buvo vaikams: jie šoko, dainavo, žaidė…

Klounai už dalyvavimą žaidimuose, šokiuose dalino vaikams „stebuklingas“ kepurėles, švilpukus, akinius.

Smagu matyti linksmą, besišypsantį, laimingą vaiką, tokius mes juos matėme šventės pabaigoje.

Dėkojame tėveliams, kurie prisidėjo prie šventės 🙂