POŻEGNALNA UROCZYSTOŚĆ GRUPY „KRASNOLUDKI“

Jak co roku, już od wielu lat dzień, w którym żegnają się z nami nasi wychowankowie jest bardzo wzruszający. Spędziliśmy przecież razem w naszym przedszkolu kilka wspaniałych lat. Poznaliśmy naszych „Krasnali“, gdy po raz pierwszy przekraczały próg przedszkolny. Były jeszcze takie malutkie i zagubione. A dziś każdy z tych maluchów jest dojrzałym Mądraczkiem, który jest już gotowy, aby stawić czoła obowiązkom szkolnym.

Żegnając się z przedszkolem zerówkowicze przygotowały świąteczny występ i z radością prezentowały swoje talenty artystyczne i taneczne ku zadowoleniu i dumie swoich Rodziców. Dopełnieniem uroczystości był piękny polonez w wykonaniu dzieci oraz pożegnalne wiersze, piosenki i gorące brawa. Po programie artystycznym gorąco i serdecznie pożegnała przedszkolaków pani Dyrektor, wręczając każdemu pożegnalny dyplom. Podziękowania również otrzymały nasze Rodzice za bezinteresowną i ofiarną pomoc. A na dzieci czekała niespodzianka, zabawy z pania animatorką oraz poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za piekną uroczystość. Żegnajcie kochane dzieci i Rodzice! Spełniajcie swoje marzenia, wspominając Nas z uśmiechem na ustach.

Wychowawczynie Galina Buczyńska, Loreta Bogdanowicz