Pabaiga visada reiškia naują pradžią

Grupės “Bitutės” priešmokyklinukai rudenį jau nebesugrįš į mūsų darželį, o keliaus į pirmą klasę toliau pažinti platųjį pasaulį. Linksma popiete atsisveikinome su taip artimais tapusiais vaikais. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę ugdyti, mokyti, auklėti ir mylėti šiuos linksmus, energingus, protingus ir sumanius vaikučius.

Dar visai neseniai jie buvo maži žmogeliukai, o šiandien jie jau taria “sudie” darželiui. Žiūrėjome į juos ir negalėjome patikėti, kad atėjo metas atsisveikinti. Jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui. Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip priešmokyklinukai skambiai dainavo, grojo,  šoko ir žaidė. Tėveliai įsitikino, kad jų vaikučiai per tuos darželyje praleistus metus įgijo pakankamai žinių, mokėjimų ir įgūdžių, kurie bus reikalingi pirmoje klasėje

Atsisveikinimas su darželiu buvo labai smagus, nuotaikingas, įdomus, o svarbiausia neužmirštamas įvykis kiekvieno vaikučio gyvenime.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Natalja Sokolova ir Rima Brozovskaja