SPORTOWE ŚWIĘTO

2 czerwca w grupie ”Borowiczki” odbył się RODZINNY TURNIEJ SPORTOWY. Gwar, śmiech i radość słychać było w całym przedszkolu. Dzieci razem ze swoimi rodzicami  doskonale się bawili  pokonując trudy różnych konkurencji. Zawodnicy dawali z siebie wszystko. Każda konkurencja nagradzana była brawami. Dzieci wspólnie z rodzicami rozgrywali wiele konkurencji m. in. przeciąganie liny, slalom z piłkami, rzuty do celu, skoki w workach i wiele innych. Rodzinny turniej sportowy był doskonałą formą integracji dzieci z rodzicami i nauczycielkami, a przede wszystkim była to okazja do dobrej wspólnej zabawy. Zabawa w czasie turnieju była wspaniała i z pewnością na długo pozostanie w pamięci jej uczestników. Wręczenie medali zakończyło ten wyjątkowy dzień w przedszkolu.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz dzieciom za wspólną zabawę. Rodzice  byliście SUPER!!!

Wychowawczynie: Liliya Wysotskaya

Jolanta Griniewicz