SOLIDARUMO BĖGIMAS

Solidarumo bėgimas – tai unikalus projektas, kurio metu žmonės, susivieniję bendrai sportinei veiklai, gali padėti vieni kitiems.

Gražią rugsėjo popietę visa Eišiškių lopšelio – darželio „Žiburėlis“ bendruomenė, ugdytiniai ir jų tėvai susivieniję bendrai sportinei veiklai, pradėjo solidarumo bėgimu „GELBĖKIT VAIKUS“. Visi dalyviai rinkosi lopšelio – darželio kieme. Visiems buvo išdalintos „bėgiko“ kortelės ir specialūs lipdukai. Po trumpo apšilimo buvo paskelbtas solidarumo bėgimo startas. Mes pasirinkome bėgti J. Pauliaus II gatve, kad atkreiptume eišiškiečių dėmesį į šį Solidarumo bėgimą. Manome, kad solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad skatina vaikus būti geresniems , tolirantiškesniems  ir nuo mažens moko padėti aplinkiniams. Solidarumo bėgimo pabaigą vainikavo diplomų įteikimas dalyviams.

P.S. Tariame didelį AČIŪ miesto seniūnui, ugdytinių tėvams ir lopšelio – darželio administracijai.

Šios akcijos metu paaukoti pinigai buvo pervesti į fondo „Gelbėkim vaikus“ sąskaitą.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ !

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja