ZIMOWE ZABAWY

Białe śnieżki

Myszy grają

W białe  śnieżki

23 stycznia dzieci z grup „Biedronki” i „Motyleczki” z radością bawiły się w zabawy zimowe. Nie zaprosiliśmy tym razem myszek do zabawy, lecz niespodziankę sprawiły zajączki i śnieżynki.

Celem zabaw zimowych było stwarzanie warunków i zachęcanie dzieci do zabaw ogólnych, porównywanie dużych i małych kólek śniegowych, trafianie do celu, celowanie w sople lodowe, swobodne poruszanie się po sali podczas wesołej, rytmicznej muzyki. Zachęcałyśmy naszych wychowanków do wypowiadania się i obcowania z dorosłymi oraz starszymi dziećmi.

Podczas zabaw panowała radość, przyjaźń, tolerancja i dobry nastrój.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Wychowawczynie Nela Budrewicz, Rima Brozowskaja,

Wych. pomoc.   Oksana Szarkowska