PRIEŠMOKYKLINUKŲ TĖVŲ(GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

INFORMACIJA DĖL SOCIALINĖS PARAMOS – NEMOKAMI PIETŪS VISIEMS PRIEŠMOKYKLINUKAMS!

Informuojame, kad 2020 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostata dėl visuotinio priešmokyklinukų nemokamo maitinimo, pagal kurią nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. vaikai, kurie mokosi visose mokyklose, įskaitant nevalstybines mokyklas ir darželius, pagal priešmokyklinio ugdymo programą (toliau – priešmokyklinukai) įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų. Šią teisę įgyja ir globojami vaikai, todėl dėl nemokamo maitinimo mokiniams gali kreiptis ir vienas iš vaiko globėjų.

Kad  priešmokyklinukui būtų skirti nemokami pietūs naujais 2020/2021 mokslo metais, tėvai (globėjai) turi pateikti prašymus.

Prašymus galima pradėti teikti jau nuo 2020 m. liepos 1 d.