Menu Close

Sporto šventė darželyje: džiaugsmo ir bendrystės diena

Birželio 6 dieną mūsų darželyje vyko ilgai laukta sporto šventė, kurioje dalyvavo visi vaikai, mokytojos ir daugelis vaikų tėvų. Ši diena buvo ypatinga ne tik dėl smagių užsiėmimų, bet ir dėl bendrystės, kurią pajuto visi susirinkusieji.

Nuo pat ryto darželio kiemelyje skambėjo muzika ir šventinis šurmulys. Šventė prasidėjo energingais šokiais, kuriuose dalyvavo tiek vaikai, tiek tėvai. Vaikų tėvai su džiaugsmu stebėjo savo mažylius, kurie, spindėdami džiaugsmu, šoko ir dainavo.

Po šokių visi dalyviai buvo pakviesti į įvairius sportinius žaidimus. Vaikai galėjo dalyvauti bėgimo rungtyse, rungtyse su kliūtimis ir kitose bendrose žaidimose. Kiekviena užduotis buvo kupina juoko ir entuziazmo, o mokytojos bei tėvai aktyviai dalyvavo kartu su savo mažais sportininkais.

Po sportinių žaidimų visi susirinko darželio pievelėje, kur buvo surengtas piknikas. Ant žolės buvo ištiestos staltiesės, nukrautos skanėstais, kuriuos atnešė vaikų tėvai. Vaikai skaniai papietavo gryname ore, paskui mėgavosi įvairiais vaisiais, sultimis ir kitais gardumynais. Pikniko metu vyko pokalbiai, juokas ir bendravimas, kuris suartino visus šventės dalyvius.

Ši sporto šventė buvo puikus būdas paminėti besibaigiančius mokslo metus. Vaikai galėjo išlieti savo energiją, pasidžiaugti draugų ir šeimos narių draugija.

Tai buvo diena, kupina džiaugsmo, juoko ir bendrystės, kurią dar ilgai prisimins visi dalyvavusieji.

Skip to content