ŠIANDIEN ESU LABAI TURTINGAS – ESU SVEIKAS

Vaiko sveikata – tai neįkainojamas lobis-turtas, didžiausia ugdymo vertybė, kurią privalu saugoti ir branginti kiekvienam iš mūsų.

Sveikatos ugdymo aktualumas – tai kaip didžiausia vertybė. Mūsų įstaigos siekiai – ugdyti visapusiškai sveikus vaikus, saugius, turinčius tvirtus sveikatos stiprinimo įgūdžius. Sveikatos ugdymo procesas orientuotas į vertybes, kurios vaikui augant plečiasi, tobulėja, tampa įpročiu, o vėliau – socialine norma. Stengiamės gyventi sveikai, kiekvieną rytą darome mankštą, kartais grupėje, o kai būna šiltą – lauke. Sportuojame kartais vieni, o kartais su draugais iš kitų grupių. Bendri žaidimai skatina bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vaikų, kurie yra įvairaus amžiaus bei kalba skirtingomis kabomis. Žaisdami kartu išmokstame pažinti ir suprasti vieni kitus, gyventi gražiai ir draugiškai. Mes norime daugiau sužinoti apie sveiką gyvenseną, būti saugūs, sveiki ir laimingi.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Božena Lukaševič ir Lilijana Beliavskaja

PAUKŠTELIAI ŽIEMĄ

Atėjus žiemai, yra būtina pasirūpinti paukščiais, nes šaltą ir gilią žiemą jie savimi pasirūpinti negali, tą žino net ir grupės ,,Obuoliukai“ vaikai. Nusprendėme, kad geriausia dovana žiemojantiems paukšteliams- lesyklėlė. Vaikai noriai gamino lesyklėles iš tualetinio popieriaus ritinėlių, įvairių grūdų ir taukų. O pagamintas lesyklėles pakabino lauko aikštelėje ir prie savo grupės lango kur galėjo stebėti kaip jų dovanomis džiaugiasi paukšteliai.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Justyna Lukaševič

WIEWIÓRECZKI ODNAJDUJĄ SOBIE COŚ NOWEGO…

19 lutego wychowankowie z grupy “Wiewióreczki” dokonywały ciekawych wniosków o wodzie jako substancji stałej i ciekłej. A zaskoczeniem dla dzieci były duże sople lodowe i badania z mikroskopem.

Wychowawczyni Łoreta Bogdanowicz

SU GIMTADIENIU, LIETUVA!

Vasario 15-19 dienomis ,,Obuoliukų“ grupės vaikai džiaugėsi Lietuvos gimtadieniu. Todėl ta proga mokytojos kalbėjo su vaikais apie savo gimtąjį kraštą, apie jame gyvenusius žmones, žinomiausius miestus ir ką simbolizuoja trispalvė. Kviečiame pasidžiaugti akimirkomis iš grupėje vykusių edukacinių ir meninių užsiėmimų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Justyna Lukaševič ir Božena Lukaševič

DAIGŲ DERLIUS

Dalyvaujame Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje akcijoje “Vitaminai į namus”. Su mergaitėmis sėjome sėklas bei stebėjome, laukėme, kada sudygs mūsų vitaminai. Smagu, jog vaikai noriai skanavo daigelius. Žinoma netrūko ir nuostabos, kad galima valgyti žolytę. Daiguose daug vitaminų, kurių mums po žiemos labai trūksta. Taigi, gavome vitaminų dozę.

Dorota Verseckienė

Dzień Niepodległości Litwy był radosnym dniem w grupie „Motyleczki“ i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych przedszkolaków.

Wychowawczyni Loreta Sliżewska

VASARIO 16 – oji – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį.

„Bitučių“ grupės ugdytiniai tęsia tradiciją, kaip ir kasmet ugdytiniai pasveikino Lietuvą su gimtadieniu.

                                             Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja

SZCZYPIOREK W ROLI GŁÓWNEJ

Dzieci z grupy “Motyleczki” spróbowały swoich sił w sadzeniu cebuli. Wszystkie cebule postawiliśmy na parapecie, aby mógł wyrosnąć przepiękny szczypiorek. Wychowankowie wykonali zadanie wzorowo i jak zwykle byli bardzo szczęśliwe. 

Wychowawczyni Bożena Baublienė

Atliekų rūšiavimo būtinumą patvirtintų kiekvienas – tiek vaikas, tiek suaugęs. Sakoma, šiuos įpročius geriausia ugdyti nuo mažens, kaip tai padaryti? Tai gali patarti “Bitučių” grupės ugdytiniai, kurie šiandien mokėsi kaip rūšiuoti atliekas. Vaikai atliko daug įdomių užduočių, kurių metu gilino ir įtvirtino žinias apie šiukšlių rūšiavimą. Užsiėmimų pabaigoje kiekvienas gavo padėką už aktyvų dalyvavimą veikloje “Išmok rūšiuoti atliekas!”
 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja

SMAKOŁYKI W GRUPIE ,,WIEWIÓRECZKI’’

Wychowankowie grupy ,,Wiewióreczki” obchodzą urodziny Litwy, wypiekają smaczne ciastka.

Wychowawczyni Łoreta Bogdanowicz

 

Zabawa sensoryczna z makaronem – to jedna z uwielbianych zabaw w grupie “Poziomeczki”. Makaron idealnie sprawdzi się dla dzieci, które nie lubią brudzić się i mają trudność z dotykaniem jedzenia, rzeczy mokrych czy klejących. Zabawa ta rozwija kreatywność, motorykę małą, a także wpływa na rozwój zmysłu i zapachu. 

Wychowaczyni Jadwiga Juszyńska

Sausio 10 dieną “Bitučių” grupės ugdytiniams buvo pravestas prevencinis užsiėmimas tema “Kieno akys?”. Jo metu vaikai sužinojo, kas kenkia jų akims ir kaip galima joms padėti. Vaikai išmoko daryti akių mankštą bei dalyvavo parengtame mini egzamine – “Kieno akys?”, kurio metu spėliojo, kokių gyvūnų akys pavaizduotos ekrane.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja

1 2 41 42