Raudonos spalvos savaitė ,,Boružėlių” grupėje.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Matuizo

STEBUKLINGAS KNYGŲ PASAULIS. “ZUIKUČIŲ” GRUPĖS IŠVYKA Į BIBLIOTEKĄ

       Kovo 30 d. „Zuikučių“ grupės vaikai, lydimi mokytojų lankėsi Šalčininkų r. savivaldybės viešosios bibliotekos „Eišiškių“ filiale. Išvykos tikslas – organizuojant veiklas kitose erdvėse, ugdyti vaikų pažintinės veiklos ir sakytinės kalbos įgūdžius.

        Bibliotekoje vaikai apžiūrėjo vaikiškų knygų fondą, išsiaiškino kaip knygos dėliojamos į lentynas, susipažino su bibliotekininko profesija, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Paukščių pažinimas“, prisiminė girdėtų pasakų siužetus, pamėgino patys suvaidinti pasaką,  aptarė jų veikėjus. Vaikai pasidarė šventinį atviruką artėjančių Velykų proga ir dar gavo dovanų: Velykinę kompozicija į savo grupę.

       Dėkojame bibliotekos darbuotojoms už šiltą, jaukų priėmimą. Turiningai praleistas laisvalaikis bibliotekoje, įgytos naujos žinios, nuoširdus tarpusavio bendravimas vaikams suteikė daug džiugių emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zenona Paškelevič

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

AŠ – MAŽASIS VIRĖJAS

„Drugelių“ grupės vaikus aplankė Dominiko ir Armino mamytės. Ugdytiniai turėjo ilgai lauktą ir planuotą „Picos“ dieną: grupėje jautėsi tikra picerijos atmosfera, buvo gaminamos „Sveikuoliškos“ picos. Vaikai picoms pagrindą ruošė tepdami pomidorų tyrę, dėliojo ingredientus. Iškeptas picas papuošė savo išaugintais daigais. O galiausiai visi kartu skanavo savo ruoštas picas ir džiūgavo tokia šaunia „picerija“ darželyje!

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Loreta Sliževska, Viktorija Matuizo

MAŽA VIŠTELĖ

„Nykštukų“ grupės ugdytiniai bandė inscenizuoti pasaką „Maža vištelė“, kuri labiausiai patiko iš kitų žinomų. Po vaidinimo vaikai atliko įvairias užduotis skirtas komunikavimo kompetencijai ugdyti.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Galina Bučinskaja ir Božena Lukaševič

Velykos tai džiaugsmo pripildyta šventė, kurios nekantriai laukia vaikai ir suaugusieji. Šią progą kovo 28 dieną „Baravykų“ grupės vaikai su mokytojomis grupėje organizavo dirbtuves ir pakvietė savo tėvelius į svečius. Susitikimo tikslas buvo velykinių tradicijų palaikymas ir vystymas.

Draugiškoje atmosferoje laikas prabėgo labai greitai ir kūrybingai. Visiems tai buvo nuostabi, pažintinė pamoka tradicijų pažinimui bei puiki priemonė integruoti vaikus ir jų tėvus į bendrą veiklą. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems vaikams ir tėvams už bendrai praleistą laiką.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jolanta Grinevič, Liliya Vysotskaya

Atėjo pavasaris ir aplinkui viskas prededa žaliuoti, o “Boružėlių” grupės vaikai susipažino su žalia spalva per įvairias ugdomasias veiklas.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič

Džiaugiamės “Pelėdžiukų” grupės “Žaliosios palangės” akimirkomis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aksana Voiničienė, Stanislava Šarkovskaja

VELYKŲ BELAUKIANT

Kovo 13 dieną “Baravykų” ir “Zuikučių“ grupėse apsilankė vienuolė ses. Anna Vojtonis, kuri priartino vaikams Velykų šventę ir velykinę nuotaiką. Per žaidimus, giesmes ir malda vaikai prisipildė džiaugsmo bei buvo sužavėti tikėjimo paslaptimi.

Tikėjimas stebuklais ir jų buvimas vaikystėje, augina žmoguje dvasinio gyvenimo suvokimo pajautą, gebėjimą pastebėti ir įžvelgti, atrasti bei mokėti džiaugtis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Liliya Vysotskaya, Zenona Paškelevič, Jolanta Grinevič

,,OBUOLIUKAI“  PASITINKA GRĮŽTANČIUS PAUKŠTELIUS

Pavasaris. Namo sugrįžta paukščiai.  Todėl kovo 23 d. „Obuoliukų“ grupės kiemo medžiuose iškilo ketvertas naujų inkilėlių. Juos mums padovanojo grupės tėveliai. Nekantriai laukiame čiulbančių įkurtuvininkų naujuose namuose. Dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Justyna Lukaševič ir Božena Lukaševič

MINĖJOME PASAULINĘ VANDENS DIENĄ

Kovo 22 d. “Pelėdžiukų” grupėje buvo minima pasaulinė vandens diena. Grupės langus papuošėme skėčiais ir vandens lašeliais. Vaikams buvo paruoštos įvairios veiklos, užduotėlės ir atlikti eksperimentai su vandeniu. Visiems buvo smagu ir linksma.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aksana Voiničienė 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas Leonid Vysockij

SVEIKOS PĖDUTĖS – SVEIKI VAIKAI

Plokščiapėdystės profilaktika svarbi nuo pat ankstyvos vaikystės. Mankštelės ir pėdų masažai turi teigiamą poveikį, gerina limfotaką, kraujotaką, stiprina skliautą palaikančius raumenis, todėl “Voveraičių” grupės vaikai, kartu su sveikatos specialistu įvairių platformų pagalba – atliko įvairius fizinius pratimus pėdoms, kurie gerina bendrą vaikų organizmo būklę.

Visuomenės sveikatos specialistas Leonid Vysockij

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Lilijana Beliavskaja, Viktorija Matuizo

GELTONA ŠYPSENOS DIENA

Drugelių grupėje karaliavo, Šypsenos dienos metu, geltona spalva. Vėliau pakvietė draugus iš “Voveraičių” grupės. Visi kartu su šypsena veide smagiai leido laiką, vienas kitam dovanojo šypseną. Geltoną spalvą vaikai įtvirtino per žaidimus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Loreta Sliževska, Viktorija Matuizo

Visuomenės sveikatos specialistas Leonid Vysockij

1 2 84 85