DIREKTORĖS VEIKLOS ATASKAITA

Kviečiame susipažinti su lopšelio-darželio “Žiburėlis” direktorės 2021 m. veiklos ataskaita.

SVEIKUOLIŠKI SALDUMYNAI

Ar gali būti sveika tai, kas saldu? Pasirodo gali! Grupės “Bitutės” vaikai kepė sveikuoliškus avižinius sausainius ir džiaugėsi nauja “konditerine” patirtimi. 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Natalja Sokolova

Vaikai iš “Boružėlių” grupės susipažino su darželio “Pojūčių erdve”. Netrūko teigiamų emocijų ir linksmos nuotaikos.

Lietuvių kalbos mokytoja Božena Lukaševič ir

ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič

EDUKACINĖ SAVAITĖ “KĄ GALI KOMPIUTERIS?”

Grupės “Bitutės” vaikai edukacinės savaitės “Ką gali kompiuteris?” organizavimo metu sužinojo, kad kompiuteris nėra skirtas tik žaidimams ir gali gerokai daugiau. Mūsų ugdytiniai pramoko naudotis kompiuterinėmis programomis “Word” ir “Piešimas” bei “Piešimas 3D”, kūrė ir dėliojo Puzzle dėliones jigsawplanet.com platformoje, spalvino platformoje  coloritbynumbers.com  ir tobulino matematinius gebėjimus su gudrutisdutis.lt

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Natalja Sokolova

,,Žemuogėlių“ grupės vaikus aplankė mėlynas debesėlis su pilnu kibirėliu netradicinių užduočių. Visą savaitę mažieji  tyrinėjo ir pažino mėlyną spalvą bei dalijosi gera nuotaika.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jadvyga Jušinskaja, Božena Baublienė, lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Matuizo

VAIKAI IR SAIKINGAS SALDUMYNŲ VARTOJIMAS: AR ŠI MISIJA ĮMANOMA?

Sausio 14 dieną „Bitučių“ grupės ugdytiniai lankėsi darželio – lopšelio virtuvėlėje. Gamino sveikuoliškus sausainius. Vaikai  su auklėtoja receptą rinkosi interneto svetainėje. Pagal patikusį paveikslėlį, pasirinko sveikuolišką sausainių receptą. Įdomu ugdytiniams buvo tai, kad nereikėjo cukraus. Manė,  kad be cukraus  bus neskanu, bet… Patys vaikai paruošė vandens – apelsino gėrimą, dengė, serviravo stalą.  Taip mokėmės serviravimo etiketo, elgesio prie stalo ir tarpusavio bendravimo. Tuo pačiu atsakėme į klausimą: Vaikai ir saikingas saldumynų vartojimas: ar ši misija įmanoma? ĮMANOMA!

           Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja

SAUSIO 13-OSIOS MINĖJIMAS

Šiandien, sausio 13-osios rytą, 8 val. „Drugelių“ ugdymo grupės languose sužibo atminimo žvakelės – gyvybės, šviesos, atminties ir vienybės simbolis. Jas ugdytiniai uždegė pagerbdami žuvusius už laisvę. Ugdytiniai atliko kūrybinius darbelius, neužmirštuolės simboliu parodydami, kad vertina Laisvės kovotojų auką ir yra dėkingi, jog šiandien gali džiaugtis gyvendami nepriklausomoje Lietuvoje.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

KVIEČIAME PADOVANOTI KRAUJO

Raginame visus neabejingus bei norinčius tapti kraujo donorais. Atvykus, su savimi būtinai turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

ŽIEMOS LINKSMYBĖS

  ,,Voveraičių“ grupės ugdytiniai panaudojant IKT plėtė žinias apie žiemos linksmybes. Kūrybinių darbelių metu ,,Žiemos linksmybės“ ugdytiniai atskleidžia žiemos grožį, savo svajones, patyrimus, laukiamus nuotykius.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Loreta Bogdanovič

„Zuikučių“ grupės Naujametinio Karnavalo akimirkos ir linksmas susitikimas su Kalėdų Senelių.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Lilija Vysockaja, Zenona Paškelevič ir

meninio ugdymo Svetlana Bartos

KIENO ČIA PĖDSAKAS?

,,Voveraičių“ grupės ugdytiniai stebėjo, tyrinėjo, pėdsakus sniege, atliko eksperimentus. Sužinojo apie paukštelių ir miško žvėrelių vargus žiemą. Skaičiavo, matavo, lygino, ieškojo panašumų ir skirtumų tarp miško gyvūnų. Sužinojo apie Lietuvoje žiemojančius gyvūnus, susipažino su jų gyvenamąją aplinka, gebėjimu prisitaikyti prie besikeičiančių gyvenimo sąlygų. 

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

AŠ MOKU PIEŠTI

Šios veiklos metu nereikia vaikams mokėti piešti ir darbai nėra vertinami. „Pelėdžiukų“ gr. vaikai žaidė su dažais ir spalvomis, kūrė ir tyrinėjo. 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aksana Voiničienė

1 2 58 59