AR JUMS PATINKA KLOUNAI?

Gegužės 19 dieną Eišiškių lopšelio – darželio “Žiburėlis” klounų kvartetas “BORN” su smagia programa, lankėsi Jašiūnų lopšelyje – darželyje “Žilvitis”. Kas galėtų pralinksminti vaikus ir paįvairinti jų kasdienybę? Atsakymas paprastas – klounai, pasipuošę  spalvingais drabužiais ir raudonomis nosimis. Ši tema labiausiai mėgstama vaikų – jiems patinka klounai, jų rodomi pasirodymai. Klounai, kurie linksmina ir užima vaikus įvairiomis veiklomis yra geriausi vaikų draugai. Balionų pūtimas, žaidimai, juokeliai – tikras cirko vakarėlis!

Jašiūnų lopšelio – darželio „Žilvitis“ ugdytiniai kartu su klounais šoko, dainavo, žaidė smagius žaidimus, linksmai praleido laiką. Vaikučius perpildė teigemos emocijos

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič, Rima Brozovskaja, lietuvių kalbos mokytoja Božena Lukaševič ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Oksana Šarkovska

PENKI POJŪČIAI

     ,,Nykštukų“ grupės ugdytiniai visą savaitę atliko daug įvairių veiklų, lavinančių penkis svarbiausius žmogaus pojūčius. Vaikai susipažįsta su pasauliu per įvairius pojūčius – mato daiktą, suvokia jo formą, dydį, paviršiaus savybes, temperatūrą ir pan. Džiaugiamės, kad vaikai smalsiai ir aktyviai dirbo visos veiklos metu. Jie klausinėjo, domėjosi, norėjo viską išbandyti, o daugiausiai džiugių emocijų sukėlė žaidimas su priemone „Veidukas“. Paaiškėjo, kad vaikai papildė savo žinių bagažą apie pojūčius, išmoko juos panaudoti kitaip: žaidžiant, veikiant, atliekant užduotis.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Galina Bučinskaja

SVEČIAI IŠ MUZIKOS MOKYKLOS

Džiaugiamės, turėdami tiek šaunių draugų iš skirtingų Eišiškių miestelio ugdymo įstaigų. Mus aplankė bei koncertavo darželio bendruomenei Eišiškių muzikos mokyklos ugdytiniai kartu su savo pedagogais. Mokiniai dainavo bei grojo kūrinius akordeonu, fortepijonu. Koncertavo ir mūsų darželio ugdytiniai, lankantys ankstyvojo muzikos ugdymo grupę.

Dėkojame muzikos mokyklos kolektyvui už bendradarbiavimą.

“SPORTO ŠVENTĖ” 2021

Gegužės 13 d. didelis mūsų ugdytinių būrys susirinko Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykloje. Įvyko nuotaikinga, spalvinga, sportiška, draugiška, kupina tiek vaikų, tiek pedagogų bei trenerių teigiamų emocijų “Sporto šventė 2021”. Bendradarbiavimo partneriai – A. Ratkevičiaus sporto mokyklos treneriai paruošė vaikams daug judrių žaidimų bei estafečių. Visų vaikų veidus puošė šypsenos bei įraudę skruostai. Sporto mokyklos direktorius R. Urvikis pasveikino mažuosius sportininkus bei įteikė kiekvienam auksinius-šokoladinius medalius.

Dėkojame sporto mokyklos kolektyvui už bendradarbiavimą bei džiaugiamės, turėdami tokius šaunius kolegas.

JUDĖJIMO DIENA

Gegužės 10 d. “Baravykų” grupės bendruomenė aktyviai paminėjo sveikatos labui  “Judėjimo dieną”. Vaikai su savo tėveliais noriai ir smagiai dalyvavo projekto “Kamuolys” baigiamajame etape. Ši sporto šventė buvo ypatinga tuo, kad vyko  Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos salėje. Vaikučiai patyrė daug teigiamų emocijų, džiaugsmo ir juoko, o svarbiausia – sustiprino savo ryšį su tėvais bei patobulino  sveikatos kompetenciją, kuri yra labai svarbi kiekvieno gyvenime.

Šventė baigėsi, tačiau pralaimėjusių nebuvo. Kiekviena šeima buvo apdovanota diplomu ir medaliu.

             Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jolanta Grinevič, Liliya Vysotskaya

TAUSOKIME ŽEMĘ

Išreikšdami pagarbą ir meilę savo planetai, „Obuoliukų“ grupėje visą savaitę  pasakota apie mūsų Žemę, aiškinta, kaip ja reikia rūpintis, saugoti ir globoti. Aptarta šiukšlių rūšiavimo svarba. Tiek vaikai, tiek pedagogai pasižadėjo ją saugoti, gerbti ir mylėti.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Justyna Lukaševič, Božena Lukaševič

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS ,,VOVERAITĖS“ UGDYTINIAI APSILANKĖ GIMNAZIJOJE

Gegužės 5 dieną vaikai turėjo galimybę apsilankyti Eišiškių gimnazijoje, kurioje jau nuo rugsėjo 1d. prasidės jų naujas gyvenimo etapas. Mažus mokinius mokyklos sporto salėje pasitiko mūsų ugdytinio Valdemaro Jankevič senelis, kuris vaikams paruošė įdomių estafečių ir žaidimų. Visiems puikiai pavyko sudalyvauti sportinėje veikloje, patirti daug emocijų. Vėliau vaikai turėjo galimybę apžiūrėti mokyklos biblioteką, kur pademonstravo savo skaitymo gebėjimus, valgyklą, kurioje pailsėjo po sporto ir apsilankė klasėse kur jau nuo mokslo metų pradžios jų lauks naujos patirtys.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Lilijana Beliavskaja, Justyna Jušinska

IR NAUDINGA, IR SMAGU

Mūsų priešmokyklinukai iš grupių “Bitutės”, “Drugeliai”, “Voveraitės” lankėsi sporto mokykloje ir lavinosi vikrumą, greitumą ir ištvermę su tikru rankinio treneriu. Valdemar Novickij parinko vaikams smagias užduotis ir estafetes, kurios vaikams suteikė ne tik daug džiaugsmo, bet ir naudos.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Božena Baublienė, Lilijana Beliavskaja, Loreta Sliževskaja, Natalja Sokolova

IR DIDELIS, IR MAŽAS MĖGSTA BĖGIOTI

Fiziškai aktyvus vaikas yra sveikas vaikas. “Pelėdžiukų” ir “Bitučių” grupės vaikai smagiai praleido laiką. Žaidė futbolą, atliko nesudėtingas užduotis, gaudė muilo burbulus. Maži ir dideli vaikai patyrė daug  teigiamų emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aksana Voiničienė, Stanislava Šarkovskaja

MODELINAS IŠ MILTŲ? TAI PAPRASTA!

Parduotuvėje galima rasti kokybiško plastilino, skirto net patiems mažiausiems, bet žaidimas su pačių padaryta tešla bet kokiu atveju bus ekologiškesnis ir pigesnis. Užsiėmimai su modelinu vaikams patinka ir turi daug naudingų savybių vaikų kūrybiškumui ir lavėjimui, jų galima prigalvoti visokių visokiausių, bet užvis smagiausia, kai tą modeliną vaikai patys pasigamina! Tada ne tik tampa aišku, iš ko jis daromas, bet patiriamas išties smagus ir smalsumą keliantis procesas. 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Liliya Vysotskaya

BŪK SAUGUS!

,,Obuoliukų“ grupės vaikai susipažino su pagrindiniais kelio ženklais, mokėsi pereiti gatvę, įtvirtino šviesoforo spalvas, atliko meninius darbelius ,,Šviesoforas“. Pokalbiai grupėje apie eismą parodė, kad vaikai domisi šia tema ir jau nemažai žino. Tiesė, statė kelius, gamino kelio ženklus ir automobilius, žaidė su statiniais. Vaikai taip pat susipažino su atšvaitais, kada ir kodėl jie reikalingi. Ar tikrai gerai žino saugaus eismo taisykles pasitikrino žaisdami su SMART interaktyvia lenta įvairias viktorinas.

    Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Justyna Lukaševič ir Božena Lukaševič

BORUŽĖLIŲ „ŽALIOJI PALANGĖ“

Kaip ir kiekvienais metais atėjus pavasariui „Boružėlių“ grupės ugdytiniai pasirūpina daržu. Pasodina bulves, morkas, ridikėlius, svogūnus, salotas. Stebi augimo procesą. Aišku, neužmiršta apie daržo laistymą. Labiausiai patinka vaikams ieškoti išaugusių bulvių. Išplauna jas, nuneša į virtuvę išvirti ir skaniai suvalgo savo grupėje.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Nelia Budrevič, Rima Brozovskaja

Lietuvių kalbos mokytoja Božena Lukaševič

1 2 67 68