VANDENS DIENA

Vandens pramogos – dar viena neatsibostanti ir idealiai vasaros metu tinkanti veikla.

Žinoma, galima sakyti, kad vandens telkinys toli, kad vaikas nemoka plaukti, tačiau tai ne problema.

„Boružėlių“ grupės ugdytiniai išbandė tokias vandens pramogas, kurioms tokie niuansai nėra svarbūs. Vaikai smagiai žaidė įvairius žaidimus, liejo gėlytes, bėgiojo basomis pievute, braidžiojo „balutėmis“.

Pasimaudymą „fontane“ puikiai pakeitė laistymas laistytuvu. Šįkart sakysite, jog tai šėliojimas, ne žaidimas? Tai juk šaunu, šėliokime kartu!

 Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič ir Rima Brozovskaja

Kas šviesių šviesiausia?

      – Tai vaikystės saulė!

Kas skambių skambiausia?

      – Tai  vaikų daina!

Kas plačių plačiausia?

      – Tai vaikų pasaulis!

O gražių gražiausia?

      – Vaiko šypsena!

                            L. B. Švalkus

      Mūsų priešmokyklinės „Obuoliukų“ grupės vaikučiai, kaip paaugę paukščiukai išskleidė savo sparnelius ir pakilo į tolimą kelionę mokslo ir žinių keliu.

Todėl linkime Jiems kuo didžiausios sėkmės šiame pilname juoko, šypsenų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų akimirkų, pažinimo, įspūdžių, draugų, meilės kelyje, kuris vadinasi gyvenimu. Sėkmės Jums visur ir visada.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Božena Lukaševič ir Justyna Lukaševič

KNYGA – TAI PEDAGOGŲ, TĖVELIŲ IR VAIKŲ VERTYBĖ  

„Knyga – tai indas, kuris mus pripildo, bet pats netuštėja“ (A. Debruselis).

Vaikų literatūros skaitymo nauda ir svarba ikimokykliniame amžiuje – nepaneigiama, todėl 2023 m. birželio 2 dieną “Boružėlių” grupės ugdytiniai apsilankė Eišiškių miesto vaikų bibliotekoje. Vaikams buvo įdomu pamatyti tiek daug įvairių knygų vienoje vietoje. Bibliotekininkės paruošė mūsų mažiesiems įdomių veiklų, o jas atlikę vaikai gavo dovanėles. “Boružėlių” grupės ugdytiniai atsidėkodami sudainavo ir pašoko. 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič ir Rima Brozovskaja

BIRŽELIO 1-OJI – TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,

nesvarstydami – kodėl ir kam.

Jeigu šita žemė kam priklauso,

tai pirmiausia, žinoma, vaikams.

Mes gi esam tie, kurie jų laukia,

laukdavo ir lauks visais laikais.

Tik su jais mes esame suaugę,

o vieni mes irgi kaip vaikai.

Eišiškių lopšelyje–darželyje „Žiburėlis“ vyko spalvingas renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Šį diena buvo nepakartojama ir kupina nerūpestingo vaikystės juoko, gražių emocijų, smagių nuotykių ir atradimų.

Šventės pabaigoje vaikų laukė staigmena, NETRADICINIAI pietūs – NETRADICINĖJE aplinkoje, kuriuos paruošė mūsų lopšelio – darželio virtuvės darbuotojos. Vaikų džiaugsmui nebuvo ribų.

 Eišiškių lopšelio – darželio bendruomenė

STAIGMENA VAIKAMS

Gegužės 30 dieną „Boružėlių“ grupės ugdytinių tėvai, Anželika Bogdan ir Aurelija Vinčo, surengė vaikams smagią ir nuostabią staigmeną. Vaikus linksmino, su jais šoko, sportavo ir leido muilo burbulus Meškinas ir Minne Mouse. Vaikams buvo linksma ir smagu. Aplinkui aidėjo vaikų juokas. Diena prabėgo NUOSTABIAI…

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič ir Rima Brozovskaja

ŽAIDIMAI SU PURVU

Purvas – yra puiki priemonė kūrybiniams žaidimams, nes jis ne apibrėžia ir ne įrėmina žaidimo. Galima daryti ką nori.  “Pelėdžiukų” grupės vaikučių  linksmos akimirkos.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aksana Voiničienė, Stanislava Šarkovskaja

RANKŲ HIGIENOS DIENA

Gegužės mėnesį visame pasaulyje buvo minima rankų higienos diena. Dar kartą vaikams buvo priminta, kaip taisyklingai reikia plauti rankas, rodėme kokie mikrobai gali būti ant nešvarių rankų. Eksperimentas su UV žibintuvėliu ir specialiu mikrobu maišeliu sudomino „Žemuogėlių“ grupės mažuosius, nes buvo galima pamatyti bakterijas ant savo rankų. Užsiėmimo pabaigoje praktiškai pasimokėme rankų plovimo žingsniu.

Visuomenės sveikatos specialistas Leonid Vysockij

„BORUŽĖLIŲ“ SPORTINĖ ŠVENTĖ

Grupės „Boružėlės“ vaikai, minėdami Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30-metį, apsilankė Eišiškių laisvalaikio ir verslo parke, kur smagiai pasportavo. Vaikams buvo neįprasta ir nauja sportuoti kitoje aplinkoje. Į grupe vaikai grįžo nenoriai.

    Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič ir Rima Brozovskaja

Tam, kad  vaikučių pėdutės būtų sveikos ir kojų raumenys tvirtėtų, gegužės mėnesį visuomenės sveikatos specialistas „Žemuogėlių“ grupėje vaikučiams organizavo korekcines pėdų mankšteles plokščiapėdystės profilaktikai. Jų metu vaikai vaikščiojo specialiai įrengtu takeliu, kuris buvo sudarytas iš įvairių paviršių – pusrutulių bei kaladėlių. Praėjus takeliu vaikai atliko pratimus su minkštu kamuoliuku, lazdelėmis. Mažieji buvo labai patenkinti tokia veikla, entuziastingai į ją įsitraukė.

Visuomenės sveikatos specialistas Leonid Vysockij

Gegužės 26-ąją susirinkome į svarbiausią darželinukų šventę – išleistuves. Su darželiu atsisveikino “Nykštukų” grupės ugdytiniai.

Ši šventė sukelia daug prieštaringų jausmų: džiugu, kad vaikai užaugo, daug išmoko, sužinojo, patyrė, bet kartu ir liūdna, kad ši jų šventė darželyje paskutinė. Skambėjo daug šiltų žodžių ir dainelių.

Šventė suteikė visiems vaikams, jų tėveliams, pedagogams ir svečiams šiltų, džiugių emocijų.

Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Galina Bučinskaja, Božena Lukaševič

,,OBUOLIUKŲ“ GRUPĖS IŠVYKA Į UAB ,,ARBENA“

Gegužės mėnesį “Obuoliukų” grupės vaikai buvo pakviesti ekskursijai į įmonę UAB ,,Arbena“. Vaikai turėjo puikią galimybę susipažinti kaip yra apdirbama mediena, ir kas vyksta toliau, kaip nuo pradžių iki galo yra padaromi įvairūs sodo nameliai ir vasarnamiai. Vaikai liko patenkinti išvyka ir šiltų darbuotojų priėmimu. Dėkojame Jokūbo mamai Ilonai Lukaševičienei už suorganizuotą išvyką ir šiltą priėmimą,  o UAB ,,Arbenai“ už padovanotą žaidimų namuką.

                                              Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Justyna Lukaševič

1 2 89 90