NAMINIAI GYVŪNAI

Visą savaitę ,,Boružėlių” grupės vaikai domėjosi naminiais gyvūnais. Plakatuose, knygose apžiūrinėjo jų paveikslėlius, įtvirtino pavadinimus, klausėsi skleidžiamų garsų, aiškinosi gyvūnų naudą žmogui. Vaikai rinkosi žaislines naminių gyvūnų figūrėles, rūšiavo. Žiūrėdami paruoštą pristatomą medžiagą kompiuteryje,vaikai įtvirtino savo įgytas žinias apie naminius gyvūnus.

               Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič, Rima Brozovskaja

IŠDYKĘ OBUOLIUKAI

,,Žemuogėlių“ grupės ugdytiniai minint tarptautinę “OBUOLIO dieną” aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose su šiuo vaisiumi. Pasidarę laivelius, plukdė juos pūsdami, štampavo, lavino sensoriką, atliko kūrybinį darbelį.  Vaikai  smalsiai tyrinėjo obuolius, patyrė daug džiugių emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Božene Baublienė, Jadvyga Jušinskaja

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

SPALVOTI VAISIAI, DARŽOVĖS IR AŠ

„Drugelių“ grupės ugdytiniai visą savaitę atliko įvairias veiklas tema – „Spalvoti vaisiai, daržovės ir aš“. Jų metu vaikai susipažino su įvairiais vaisiais, daržovėmis: jas lietė, uostė, lygino, apibūdino, skaičiavo, grupavo, ragavo ir įgijo žinių apie jų naudą sveikatai. Sužinojo, kad juose yra daug vitaminų ir prieš valgant reikia jas būtinai kruopščiai nuplauti. Veiklų metu buvo integruotos ir STEAM veiklos: „Pasikeitęs kopūstas“. Jo metu formavosi sveikos mitybos įpročiai, vaikų aplinkos pažinimo, sakytinės kalbos ir sveikatos saugojimo sritys.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

VAISIŲ KARALYSTĖJE

Grupė “Bitutės” šią savaitę kalbėjo apie vaisius ir įtvirtino vaisių pavadinimus, pakartojo spalvas, aptarė, kur vaisiai auga ir kuo yra naudingi sveikatai. Smagus vaikams buvo žaidimas “Ragauju ir spėlioju”: užrištomis akimis vaikai ragavo vaisius ir bandė atspėti, koks tai vaisius. Daugiausia įspūdžių vaikams suteikė vaisių “šašlykų” gaminimas: supjausčius vaisius gabaliukais, jie miklino savo pirštelius, užmaudami juos ant iešmelio. Vėliau, išsirinkus labiausiai patinkančius vaisius, mūsų mažieji draugai pasigamino vaisinius kokteilius. 

Ikimokylinio ugdymo mokytoja Natalja Sokolova

KIŠKIO DARŽAS

“Pelėdžiukų” grupėje vyko pažintinė veikla.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aksana Voiničienė ir Stanislava Šarkovskaja

 

“Bitučių” grupės ugdytiniai įtvirtino žinias apie vaisius, jų naudą žmogaus sveikatai. Išmoko “parašyti” skaičiuką 1.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima  Brozovskaja

RUDENS GĖRYBĖS

,,Zuikučių“ grupės ugdytiniai visos savaitės užsiėmimuose, atlikdami įvairias veiklas, turtino lenkų bei lietuvių kalbos žodyną. Vaikai įvardijo vaisius ir daržoves, jų pavadinimus, skanavo juos ir dalinosi įspūdžiais.

Vaikai praturtino, plėtė žinias vaisių ir daržovių temomis, pažino jų naudą žmogaus sveikatai.  Kasdienėje veikloje gamino daržovių salotas, jas skanavo.

Bendradarbiaujant su vaikų tėvais nuolat yra pagalba iš tėvų, jie aktyviai padeda, parūpina reikiamų priemonių ruošiant įdomias veiklas su vaikiais. Tad tėveliams tariame didelį ,,AČIŪ.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Zenona Paškelevič, Liliya Vysotskaya

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

RUDENINIO MEDŽIO SPALVOS

Patrauklia ir žaisminga forma “Zuikučių” grupės vaikai susipažino su rudeniniais gamtos reiškiniais, gamtinėmis medžiagomis. Veiklos metu turtino lietuvių kalbos žodyną skaičiuodami, matuodami, lygindami. Vaikai smalsiai tyrinėjo, stengėsi vartoti atitinkamus žodžius, apibūdinančius spalvą, dydį. Ugdėsi pagarbos gamtai įgūdžius. Ugdytiniai padėjo vienas kitam, bendravo ir bendradarbiavo atlikdami įvairią veiklą. Kadangi ši veikla vaikams buvo įdomi, jie noriai dalyvavo, dalijosi savo įspūdžiais, samprotavo, diskutavo tarpusavyje.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

TAŠKUOTA NUOTAIKA

Rugsėjo 15 – ąją yra minima “Taško diena”. Tai kūrybiškumo, drąsos ir linksmybių šventė. ,,Voveraičių” grupės mažyliai taip pat paminėjo šią dieną. Jiems buvo organizuota daug įdomių kūrybinių ir pramoginių veiklų, kurios suteikė vaikams daug gražių emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lilijana Beliavskaja, Viktorija Matuizo Meninio ugdymo mokytoja Svetlana Bartos

RUDENS KILIMAS

,,Nykštukų“ grupės ugdytiniai plėsdami žinias apie rudenį, jo grožį bei spalvų įvairovę tobulino lietuvių kalbos žinias.  Vaikai geba apibūdinti pagrindinius rudens požymius, bando įsiminti  ir  pasakyti  rudens mėnesių pavadinimus. Įtvirtinant turimas žinias kūrė ,,Rudens kilimą“.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

ZUIKIO DARŽAS

„Nykštukų“ grupės vaikai aplankė darželio daržą bei sodą, atsinešė įvairių gėrybių. Mokėsi atskirti ir teisingai pavadinti daržoves, vaisius bei uogas. Pabaigai viską paragavo ir išrinko sau skaniausią daržovę.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Galina Bučinskaja ir Božena Lukaševič

RUDENS MANDALOS

Rugsėjo 12d. “Pelėdžiukų” grupės vaikai su mokytojų pagalba kūrė mandalas iš rudens gėrybių.  Pasigrožėkite vaizdais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aksana Voiničienė ir Stanislava Šarkovskaja

 

1 2 70 71