2022 m. gruodžio 13 d. Šalčininkų r. Eišiškių lopšelyje-darželyje „Žiburėlis“ vyko Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinė-praktinė konferencija „Kelias į vaikų emocijų pasaulį“. Konferencijos tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi apie socialinių emocinių įgūdžių ugdymo metodus ir priemones, siekiant vaikų emocinės gerovės.

9 pranešėjos iš Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio, Vilniaus r. Nemėžio vaikų lopšelio-darželio, Vilniaus lopšelio-darželio „Kaštonas“, Šalčininkų r. Zavišonių lopšelio-darželio „Varpelis“, Šalčininkų r. Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis“ ir Šalčininkų r. Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ pristatė 6 praktines mūsų darželio ugdytiniams veiklas: „Emocijų pasaulyje“, „Kelionė į emocijų pasaulį“, „Emocijos tarp mūsų“, „Baimių skrynia“, „Emocijos per muziką“ ir „Kelionė į kosmosą“.

Kiekviena konferencijoje pristatyta praktinė veikla buvo įdomi, naudinga, paremta gerąja darbo patirtimi. Aptarimo metu visi dalyviai išreiškė pasitenkinimą gerai organizuota konferencija, naujomis patirtimis, kuriomis buvo pasidalinta. O mūsų darželiui skambėjo palinkėjimai ir toliau ieškoti įdomių temų ir vėl visus kviesti susitikti.

Dar kartą visiems konferencijoms dalyviams dėkojame už aktyvų bendradarbiavimą, dalyvavimą bei produktyvų darbą.

Direktorė Halina Antropik ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Gotovecka