Minėjome „Draugo dieną“

 

„Draugas yra dovana, kurią pats sau įteiki“

 Robert Louis Stevenson

 

2003 m. Lietuvos televizijos kanalas LNK ir mobiliojo ryšio paslaugų bendrovė „Omnitel“ lapkričio 29-ąją paskelbė Draugo diena.

Geri draugai – žmogaus didžiausias turtas, nes jų pagalba, kai reikės visada bus šalia. Gyvenime galbūt dažnai kai ką pamirštam, bet gero draugo nepamiršim niekada! Šiandien mūsų darželyje buvo džiaugsmingas draugų susitikimas „Draugo dienos“ proga. Esame didelis draugų būrys! Kiekvienam yra svarbu turėti draugą, su kuriuo gali ne tik praleisti smagiai laiką, bet ir pasidalinti paslaptimis, liūdesiu ir laime. Džiaugiamės, kad turime tiek gerų draugų , su kuriais šiandien pasidalinome savo džiaugsmu. Tad su šypsenomis, dainomis ir žaidimais smagiai praleidome laiką.

Auklėtoja Natalja Sokolova