IŠLEISTUVĖS

 

Pakilkit į mėlyną aukštį,

Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,

Mokyklon, išskleidę sparnus,

Palikę mažuosius draugus.

2018 m. gegužės 31 dieną  vyko priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikų išleistuvės. Atsisveikinimui su darželiu,  grupės auklėtojos, Natalija Sokolova ir Rima Brozovskaja paruošė vaikams staigmeną, abi apsirengė klounų kostiumais, linksmino ir džiugino vaikus, vedė jiems pamokas. Vaikučiai  parodė ko išmoko darželyje,  šoko, dainavo, sportavo.  Šventės pabaigoje vaikai sugalvojo norą  ir leido balionus į dangų. Išleistuvių proga tėveliai padovanojo kiekvienam vaikui  medalius, kuriuose pavaizduotas  grupės simbolis Bitutė.

Darželio išleistuvės žymi svarbią ribą ir etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi rimetesniam žingsniui, t.y. yra nuo rudens jau sėstis į mokyklos suolą.

 

Auklėtoja Rima Brozovskaja