INICIATYVA „AKTYVIAI, DRAUGIŠKAI,SVEIKAI“

Iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai – tai savanoriškas Lietuvos mokyklų bendruomenių renginys, kurio tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių (ypač mokinių) dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą.

Mūsų ugdymo įstaiga skiria dėmesio ugdytinių sveikos gyvensenos įgūdžių puoselėjimui ir formavimui. Visada noriai dalyvaujame renginiuose, kurių dėka netradiciškai, įdomiai, patraukliai ir, svarbiausia, naudingai yra pateikiamos veiklos vaikams. Iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai“ mus labai nustebino veiklų įvairovę, kurios yra labai aktualios šiandienos vaikams. Kiekvienas pedagogas pasirinko jo grupės vaikams labiausiai aktualią, patrauklią veiklą. Pedagogai labai kūrybiškai pateikė vaikams temas ir veiklas. Vaikai noriai ir aktyviai dalyvavo veiklose Judėjimo galia, Vaisių, daržovių nauda sveikatai, Asmens ir burnos higienos svarba, Tylos galia, Būk saugus kelyje. Tiek pedagogai, tiek vaikai, tiek tėvai džiaugėsi nuveiktomis veiklomis. Vaikams viskas įdomu, kas nauja. Nors pasirinktos temos buvo ir anksčiau aptarinėjamos su vaikais, tačiau temų pateikimas kitokia forma vaikams suteikė naujų įspūdžių, patirčių ir žinių. Džiaugiamės, jog galėjome dalyvauti iniciatyvoje, o svarbiausia nuveiktos veiklos skatins tiek pedagogus, tiek vaikus dar kartą prisiminti, kokia svarbi yra mūsų pačių sveikata.