GERBIAMI, TĖVELIAI!

Vadovaujantis ŠMSM įsakymų “Dėl rekomendacijų ugdymo organizavimui nuotoliniu būdu” 2020 m. kovo 16 d. Nr. V-372, lopšelio-darželio “Žiburėlis” ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu.

Vaikų ugdymui skirtą mokomąją medžiagą pedagogai skelbs ir patirtimi dalinsis uždarose savo “Messenger” grupėse. Atsižvelgiant į vaikų amžių, poreikius ir galimybes siūlomos užduotys, video medžiaga ar pan. bus paprastos, aiškios ir lengvai suprantamos ir prieinamos.

Mieli, Tėveliai, tikėdamiesi solidarumo, norime tęsti gražiai pradėtus darbus su mūsų ugdytiniais. Medžiagą, kurią pateiks pedagogai, siūlome su vaikučiais atlikti pagal poreikį ir galimybes. Labai prašome bendradarbiavimo, nes tik taip galime tęsti ugdymo(si) procesą.

Dėl reikiamos informacijos galite kreiptis:

Direktorė Halina Antropik – 860627213, eisiskes.ziburelis@gmail.com

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Gotovecka – 860651235, dvalickaja@gmail.com

Su pedagogais galima susisiekti telefonu, el. paštu ar FB žinutėmis.

BŪKIME SVEIKI IR SAUGŪS!

Lopšelio-darželio “Žiburėlis” administracija.