„DVIRATUKŲ IR PASPIRTUKŲ“ PRAMOGA RODZINNY RAJD ROWEROWY

Judėjimas, kaip natūralus vaiko prigimtinis poreikis, ikimokykliniame amžiuje užima daugiausiai vaiko dienos. Vaikai nuolat juda: bėgioja, šokinėja, laipioja, galynėjasi, varžosi, lenktyniauja ir net sėdėdami nenurimsta. Jie pilni energijos ir natūralaus fizinio aktyvumo.

2018 m. rugsėjo 21 d. Eišiškių l/d „Žiburėlis“ pedagogai pakvietė ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus bei jų tėvus į „Dviratukų ir paspirtukų“ pramogą.

„Bitučių“, „Obuoliukų“, „Drugelių“, „Voveraičių“, „Baravykų“, „Nykštukų“ ir „Zuikučių“ grupių vaikai su papuoštais dviratukais ir paspirtukais rinkosi į kiemą, norėdami ne tik pasidžiaugti savo transporto priemonėmis, bet ir parodyti, kiek jie išmokę ir kaip jiems sekasi važiuoti.

Renginio pradžioje buvo pravesta masinė mankšta vaikams ir jų tėveliams. Visi susirinkę dalyvavo iškilmingame dviratininkų parade, kurio metu kaip tikri sportininkai vienas paskui kitą apvažiavo 800 metrų tam tikrą kelio ruožą.

Renginio pabaigoje vaikų laukė staigmena, kiekvienas dalyvis gavo po skanų ir sveikią medalį – vaisių. Vaikai renginio metu patyrė trejopą naudą: stiprino kūno raumenis, patyrė teigiamų emocijų ir sužinojo arba praplėtė žinias, kaip saugiai važiuoti dviračiu gatve.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

Auklėtoja Rima Brozovskaja

21 września w przepiękny, słoneczny piątek odbył się  rajd rowerowy, w którym uczesticzyły dzieci, ich rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i wychowawczynie z grup „Zajączki“, „Wiewióreczki“, „Motylki“, Borowiczki“, „Krasnoludki“, „Bitutės“ i „Obuoliukai“.  Wszyscy świetnie byli przygotowani, dzieci miały obowiązkowe kamizelki, niesamowitą chęć przygody, doskonały humor i jak się okazało – super kondycję.

Jest to jeden ze wspaniałych sposobów propagowania aktywnego spędzania czasu wolnego i zdrowego stylu życia, jak również upowszechniania sportu rodzinnego i traktowania roweru, jako środka transportu.

Uśmiech na twarzach dzieci oraz dorosłych świadczył o udanej wyprawie rowerowej. Nie odbyło się bez niespodzianek. Po zakończeniu rajdu wszyscy uczestnicy zostały nagrodzone owocami, co zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte.

Duże słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom Rodzinnego Rajdu Rowerowego.  Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych wychowanków za udział i za wspaniałą zabawę.

Dyrektor Halina Antropik

Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka