PROJEKTO „PIENAS“ PRADŽIA

Saugodami ir stiprindami ugdytinių sveikatą ,,Bitučių‘‘ grupėje organizavome „Pieno“ projektą, kurio tikslas –  skatinti dažniau vartoti pieno produktus kasdieninėje mityboje.

Stebėdami ,,Ūkio gyvūnų‘‘ paveikslėlius vaikai susipažino su karvių gyvenimo sąlygomis,  atsakydami į klausimus: Kokios būna karvytės? Ką jos ėda? Kur gyvena? Kokio gyvūno pieną dar geriame? Plėtojo žinias apie ūkio gyvūnus.

Klausydami mokytojos pasakojimo apie pieno produktų gavybos procesą, vaikai susipažino su jų įvairove, pavadinimais. Taip pat skanavo jogurto, sūrio, sūrelio, rūgpienio, pažadėjo dažniau vartoti ekologiškus pieno produktus kasdienybėje.

Kūrybinės veiklos metu, iš reklaminių ledinių kirpo pieno produktus, klijavo juos ant didelių popieriaus lapų, atliko grupinį darbą.

Lauko aplinkoje tyrinėdami žolytę, atrado ten gyvenančius vabalėlius, sliekus, kartu su mokytoja atskleidė ūkio galvijų pagrindinio maitinimosi šaltinio paslaptį.

Projektą „Pienas“ tęsime visus mokslo metus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Natalja Sokolova, Rima Brozovskaja