PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE „LEŚNA WRÓŻKA“ LĖLIŲ TEATRO PASAKA „MIŠKO BURTININĖ“

4 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu pedagogów z Jaszuńskiego przedszkola „Žilvitis“, którzy zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie kukiełkowe „Leśna wróżka“.

Wychowankowie z niezwykłym zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie. Piękne kukły, prawdziwa scena, muzyka przyciągały uwagę widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt.

Spektakl zapewnił przedszkolakom sporo miłych wrażeń, uśmiech i zaciekawienie. Fajnie! Super! Ładnie! – tak dzieci komentowały obejrzaną bajkę.

Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka

Balandžio 4 d. mus aplankė svečiai iš Jašiūnų l/d „Žilvitis“. Atvykusios pedagogės susirinkusiems ugdytiniams parodė lėlių teatro vaidinimą „Miško burtininkė“.

Vaikai labai dėmesingai stebėjo lėlių teatro pasirodymą. Nuostabios lėlės, tikra scena, graži muzika pritraukė vaikų dėmesį ir daugelio vaikų veiduose matėme šypsenas. Mažieji žiūrovai liko patenkinti spektakliu.