Vasario 16-oji mažųjų širdelėse

Pilietinis ugdymas turėtų žengti koja kojon su tautiniu ugdymu. Šeimai ir pedagogams tenka svarbus vaidmuo – siekti, kad pilietiškumo ir tautiškumo ugdymo tikslai pasiektų vaikų širdis, perteikiant juos kūrybiškai, aiškiai. Labai svarbu skatinant pilietinį ir tautinį ugdymą, ugdyti meilę, pagarbą savo šaliai, kalbai, istorijai, liaudies papročiams. Tam tinkamos visos priemonės: pokalbiai, žaidimai, kūryba, šventės ir kt.

2019 m. vasario 15 d. Eišiškių lopšelyje – darželyje „Žiburėlis“ buvo paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena – Lietuvos gimtadienis. Kadangi gimtadienis džiugi šventė, tai į salę su pakilia nuotaika rinkomės visi: vaikai ir suaugę, pasipuošę geltonais, žaliais ir raudonais marškinėliais. Pasigirdus Lietuvos Respublikos himno melodijai, visi minėjimo dalyviai giedojo himną.

Dovanojome gimtinei, Lietuvai tai, kuo patys gyvename, džiaugiamės, ką turime gražiausio – savo šypseną, skambias dainas, linksmus šokius, prasmingus žodžius, atlikome įvairias užduotis, kurios suteikė vaikams žaismingumo ir vaikiško šurmulio.