W związku z realizacją projektu edukacyjnego „Kotki“ w grupie „Motyleczki” i zakończenie projektu edukacyjnego „Pies przyjacielem” w grupie „Borowiczki” 26 marca, wszystkie dzieci zamieniły się w przesympatyczne kotki i pieski. Zwierzątka miały okazję do wspólnych zabaw. Obie grupy wspaniale się bawiły i śpiewały piosenki o kotkach i pieskach. Była to okazja do radosnej zabawy oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Na zakończenie imprezy obie grupy spotkały się, aby chlipać mleko lub wodę oraz chrupały ciastka rybki.

Dzięki zrealizowanym projektom dzieci wzbudziły większe zainteresowanie o potrzebie pomagania wszystkim zwierzętom domowym. Cieszymy się, że w imprezach grupowych aktywny udział biorą nasze pomocnice Justyna Werdesz i  Ola Ulbin.

Wychowawczynie: Jolanta Griniewicz

Liliya Wysotskaya