Tarptautinė šventė AUGALŲ ŽAVADIENIS

Gegužės 18-oji – tarptautinė žavėjimosi augalais diena – ŽAVADIENIS !

Visi darželio ugdytiniai dalyvavo žavioje akcijoje, kurios tikslas – skatinti kuo daugiau žavėtis augalais, kalbėti apie augalų reikšmę mūsų kasdienybėje – nuo žaliosios aplinkos iki maisto, nuo ekologijos iki miškų ir netgi tokių ne maisto produktų kaip popierius, mediena, chemikalai, energija ar vaistai. ŽAVADIENIO proga visame pasaulyje, nuo didžiųjų miestų iki mažųjų miestelių, nuo lopšelių iki universitetų, organizuojami renginiai, paskaitos, mokymai, spektakliai, parodos, koncertai, kurių metu visi visi kviečiami prisiminti augalus ir kalbėti apie jų svarbą.

Kiekviena auklėtoja su savo ugdytiniais labai originaliai atšventė šią dieną. Net patys mažiausieji ėjo į kiemą ir džiaugėsi pavasariniais žiedais, žaliuojančiais krūmais. Išties – mus supa nuostabi gamta![supsystic-gallery id=5 position=center]