INTEGRUOTA LIETUVIŲ KALBOS IR PROJEKTO ,,POMIDORAS“ VEIKLA

Rugsėjo 17 d.  priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Voveraitės“ ugdytiniai dalyvavo veikloje, kurios metu susipažino su daržove ,,Pomidoras“, aiškinosi pomidoro sandarą, tyrinėjo, ragavo, lygino su kitomis daržovėmis. Veiklos tikslas buvo diegti vaikams  supratimą apie daržovių naudą organizmui, paaiškinti, kada, kiek ir kaip juos geriausia valgyti, skatinti vaikų sveikos mitybos ir fizinio judėjimo savybes bei įpročius.  Vaikai atliko  užduotis, kurios ugdė jų kūrybiškumą, praplėtė  žodyną, skatino domėtis lietuviškais žodžiais ir juos kartoti, atrasti ir džiaugtis. Bendra veikla ugdė vaikų socialinius įgūdžius, draugiškumą, iniciatyvą, ryžtingumą, smulkiąją motoriką. Vaikai smagiai praleido laiką, įspūdingai įsitraukė į projektinę veiklą ,,Pomidoras“.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Loreta Bogdanovič