Rugsėjo 24 d. kalbėjomės ir patirtimi dalinomės apie sveiką mitybą, vaisių ir daržovių naudą mūsų organizmui su priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Voveraitės“ ugdytiniais. Diskutavome apie tai, kad dienos maisto racionas turi būti kuo įvairesnis, kad būtų pakankamas vaisių ir daržovių kiekis dienos racione. Atlikome pritaikytas savaitės temai lietuvių kalbos užduotis. Vaikai gamino lengvus sveikuolių priešpiečius – salotas iš įvairiausių vaisių – bananų, obuolių, persikų ir kriaušių. Smagiausia buvo PATIEMS (mokytojoms prižiūrint) tuos vaisius supjaustyti, išmaišyti dideliame inde, serviruoti stalą ir patiekus lėkštelėse – jas ragauti.

                                                         Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

                                       Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Loreta Bogdanovič