„Nykštukų“ grupės vaikai kalbėjo apie vaisius ir daržoves, juos tyrinėjo, skanavo, skaičiavo, aptarė formą, dydį, spalvą bei ieškojo vaisiaus ir daržovės dalių (šaknys, luobelė, sėkla, minkštimas, lapai). Vaikai taip pat atliko užduotis: vaisių ir daržovių pjūviai, vaisių spalvos, sveiki užkandžių krepšeliai, kukurūzo burbuolės paslaptis. Nykštukų grupės ugdytiniai sumanė pažaisti vaidmeninius žaidimus, daržovei priskiriant tam tikrą vaidmenį ir įvairiai jomis manipuliavo. Žaisdami, tyrinėdami, eksperimentuodami vaikai praplėtė žinias apie vaisius ir daržoves, patyrė džiugių emocijų ir atradimo džiaugsmą.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Galina Bučinskaja