KŪRYBINGAS STALO SERVIRAVIMAS

2021 m. spalio 7 dieną ,,Drugelių” grupės  ugdytiniai dalyvavo sveikatingumo edukacinėje veikloje „Kūrybingas stalo serviravimas“. Vaikučiai mokėsi gražiai, kūrybingai serviruoti stalą, teisingai naudotis stalo įrankiais, mandagiai ir taisyklingai sėdėti prie stalo.

Pyrago kepimas ir ragavimas suteikė vaikams daug teigiamų ir džiugių emocijų. Šioje ugdomojoje veikloje buvo ugdomi vaikų bendravimo ir  bendradarbiavimo gebėjimai, taip pat informacinio mąstymo gebėjimai, kai vaikai sekdami pyrago gaminimo instrukciją, jį gamino. Daug džiaugsmo vaikams teikė ir sulčių spaudimas. Ne veltui sakoma, kad savo rankomis pagamintas daiktas gražesnis, o maistas – skanesnis.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

„Motyleczki“ – pieczemy ciasto z jabłkami, robimy zdrowy i pyszny sok

Korzystając z darów jesieni wspólnie upiekliśmy ciasto z jabłkami i wyczarowaliśmy pyszny sok  z marchewki,  jabłka i gruszki bez dodatku cukru i konserwantów. Tym razem dzieci dowiedzieli się w jaki sposób nakryć stół do posiłku. Kiedy ciasto i sok  było gotowe odbyła się wspólna degustacja.

Serdecznie dziękujemy dla pani Aksanie Krupowicz i kucharek za udział w pieczeniu ciasta.

Wychowawczyni Loreta Sliżewska