ZUIKIO DARŽAS

Spalio 14 dieną ,,Drugelių” grupės ugdytiniai džiaugėsi išmaniosiomis bitutėmis. Veikloje vaikai ne tik susipažino su išmaniosiomis bitutėmis, bet ir mokėsi jomis naudotis: spausdami mygtukus žingsniavo link konkretaus tikslo. Lavino lietuvių kalbos tartį bei mokėsi naujų lietuvių kalbos žodžių. Vykdydami žaidimo užduotis, vaikai mokėsi orientuotis aplinkoje, pažinti spalvas, tobulino skaičiavimo įgūdžius, lavino pastabumą. Ugdytiniai prisiminė ir pakartojo kiekvienos daržovės pavadinimą, įvardino spalvą bei dydį.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

Ogródek warzywny królików

Grupa motyleczki na zajęciach wykonały marchewki, królików, a także poznały warzywa sezonowe i kolory w języku litewskim. Dzięki ciekawej formie zabawy z robotem w kształcie chodzącej pszczółki, wydającej dźwięki i poruszającej się po macie edukacyjnej zgodnie z wcześniej zaplanowaną trasą – dzieci z chęcią nazywały nazwy warzyw.

Wychowawczyni Loreta Sliżewska