MAŽIEJI TALENTAI 2021

Jau antrus metus iš eilės mūsų ugdytiniai, padedami pedagogų, kaip gėlytės išsiskleidžia renginyje “Mažieji talentai”. Didelėje Eišiškių laisvalaikio ir pramogų centro salės scenoje mažieji talentai demonstravo tai, ką moka geriausiai. Daineles traukė patys mažiausi, vyresni vaikai šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Savo muzikinę klausą, grodami varpeliais, kamuoliais ir pritardami švilpukais, demonstravo gr. “Voveraitės”, “Obuoliukai”, “Bitutės” ugdytiniai. 4 m. ugdytinė iš gr. “Zuikučiai” atliko pedagogų paruoštas užduotis anglų kalba, o jos grupės draugas globalaus skaitymo dėka atpažino, perskaitė ir pavadino 10-ies pasakų pavadinimus bei pagal iliustracijas atpažino jas visas. Gr. “Obuoliukai” 5-metis atpažino ir pavadino įspėjamuosius, draudžiamuosius, nukreipiamuosius, informacinius kelio ženklus nė karto nesuklysdamas. “Nykštukų” gr. ugdytinis puikiai žino automobilių logotipus. Džiaugėmės priešmokyklinuko gebėjimu rišliai skaityti eilėraščio tekstą. Kiekvienas vaikas yra unikalus ir talentingas, tuo visi įsitikinome.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų darželio ugdytiniais! 

Kviečiame pažiūrėti “Mažieji talentai 2021” vaizdo įrašą: