AR JUMS PATINKA KLOUNAI?

Gegužės 19 dieną Eišiškių lopšelio – darželio “Žiburėlis” klounų kvartetas “BORN” su smagia programa, lankėsi Jašiūnų lopšelyje – darželyje “Žilvitis”. Kas galėtų pralinksminti vaikus ir paįvairinti jų kasdienybę? Atsakymas paprastas – klounai, pasipuošę  spalvingais drabužiais ir raudonomis nosimis. Ši tema labiausiai mėgstama vaikų – jiems patinka klounai, jų rodomi pasirodymai. Klounai, kurie linksmina ir užima vaikus įvairiomis veiklomis yra geriausi vaikų draugai. Balionų pūtimas, žaidimai, juokeliai – tikras cirko vakarėlis!

Jašiūnų lopšelio – darželio „Žilvitis“ ugdytiniai kartu su klounais šoko, dainavo, žaidė smagius žaidimus, linksmai praleido laiką. Vaikučius perpildė teigemos emocijos

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič, Rima Brozovskaja, lietuvių kalbos mokytoja Božena Lukaševič ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Oksana Šarkovska