“Žaidimai moko” – ir žaidžiame, ir mokomės

Štai ir įsibėgėjo Respublikinis projektas “Žaidimai moko”, kuriame dalyvauja devyni 5-6 m. vaikai iš grupės “Bitutės”. Vaikai logopedinių pratybų metu lavina ne tik kalbinius gebėjimus, bet ir bendrą erdvės ir laiko , kairė-dešinė,  aukštai-žemai, trumpas-ilgas sąvokų suvokimą. Visos užduotys parinktos, atsižvelgiant į šiam amžiui būdingus gebėjimus bei jomis siekiama sėkmingai paruošti vaikus mokymuisi mokykloje. Pateiktos veiklos lavina vaikų kūrybiškumą, kadangi kiekvienas  labai individualiai jas atlieka, taip pat bendradarbiavimą tarpusavyje, nes kartais reikia padėti draugui priklijuoti juostelę ar nupiešti veiduką žmogeliukui, turtina vaikų žodyną naujomis sąvokomis ir smagiais eilėraštukais. Būna labai smagu, kai grupėje skamba vaikų juokas, o mažose akytėse spindi pasididžiavimas atliktu darbu. Šis projektas vyks iki balandžio mėnesio, tad mūsų laukia dar daug darbų!

Vyr. logopedė Dorota Verseckienė